💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Birçok kişinin sonucu pozitif geliyor bana umut oluyorsunuz gerçekten. Ben bu kez idrar testi yapmayacağım o kadar negatif gördüm ki kan testinde pozitif görüp sonra doğurana kadar her gün zevk için kaset test yapmak istiyorum 😂 cesaretim de yok açıkçası çünkü çok umutluyum. Pozitif gelen anneler ne gibi belirtileriniz oldu acaba biraz anlatır mısınız
Ben de aynı durumdaydım canım. Kan testi günümü bekledim. Şimdi her gün idrar testi yapıyorum. Benim hiç belirtim yoktu ❤ umarım mucizene kavuşursun 🙏

Merhaba test pozitif son adet tarihim 12 marttı ama döngülerim değişiyordu sizce kaç haftalık olabilir Döngüm 35
Merhaba canım. Belki bu yardımcı olur. Benim tüp bebek ama bununla da günlerim tuttu.

Bir de bir profun sayfasından şu ekran görüntüsünü almıştım

Eklentiler

• IMG_4254.jpeg
    IMG_4254.jpeg
    100,7 KB · Görüntüleme: 73
Ben histeroskopiden 2 ay sonra embryo glue yaptırarak gebe kaldım şuan 5+3 üz rabbim sizede nasip etsin kalbini ferah tut bende öyle düşünüyordum şükür nasip oldu inşAllah sağlıkla ilerler bugün kanamam oldu ne isterseniz hayırlısını isteyin 💕🤲🏼
Ayy benım de bugün 5+2 oldu susammış🥰neden kanaman oldu doktoruna hemen soyledın dimi🙂

Kızlar selam martta transfer oldum ancak tutmadı maalesef. İkinci denemeye hazırlanıyorum doktorum ikinci adetimle birlikte sürece başlayacağını söyledi mayısın ilk haftası muhtemelen sürecim başlayacak, merak ettiğim konu şu doktorum bu defa rahim içi çizik ve embriyo glue uygulayacağını söyledi bu işlemlerden ne kadar süre sonra transfer oluyor daha önce bu süreci geçireniniz oldu mu ? Bu işlemlerden sonra hamile kalan ya da negatifi gören oldu mu acaba sanki hiç anne olamayacakmışım gibi hissediyorum 😢
Embriyo glue transferden önce aynı gün embriyoya uygulanıp transfer ediliyor

X