💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

5 ci gün embriyosu cnm ikinci denemem erken gelebelik testi diye aldım bu testi pek de anlamam ama eşim salı gunu tkan testini bekliyelim artık diyo

Bazı arkadaşlar koyulaşmayı takip ediyor varsa testiniz yarın tekrar yapabilirsiniz. İnşallah kanda da güzel değer çıkar, sağlıkla ilerler tüm süreciniz
İnşallah cnm basşka testim yok artık hayırlısı neyse o kan testini bekliycem salı günü inşallah burdan guzel haber veririm hepinize

Selam kızlar şimdi test yaptım ama benim gözlerim mi silik çizgi görmek istiyo anlamadım sizde bi baksanız Eki Görüntüle 3417516
Yaaa görüyorum silik çizgiyi koyulaşır inşallah elinde test varsa yarın da yap canım mutlaka koyulaşmayı takip edelim ❤
Canım benide eklermisin 24 yaş ilk deneme 24 nisan transfer tarihi 5.gün 2 embiriyo transferi
Hemen ekliyorum canım aramıza hoş geldin ❤ umarım sana uğur getiririz ve gebelik haberini birlikte alabiliriz

Amin canım inşallah rabbim isteyen herkese bu haberi almayı nasip etsin inşallah

Canım inşallah muhteşem bir değerle geleceksin merakla bekliyorum
Perşembe günü kese ve kalp atışına çağırdı beni doktor ama kalp atışı için erken değil mi yahu çok korkuyorum duyamazsam paranoya olurum strese girerim diye tabi doktor kalp atışına gel deyince de sorgulayamadım

Anket yapalım tahminlerinizi önemsiyorum. Perşembe günü kese ve kalp günüm var sizce tek bebek mi tutundu çift mi.

Transferin
9 günü 120
11 günü 220
13 günü 513
15 günü 7847
17 gün bugüne denk geliyor pazar olduğu için yaptırmadım yarın yaptırırım hem doktorda 2 kandan sonra test yapma artık demişti.

Her şeyi Allah bilir tabi de vakit geçsin sonra kim haklı çıkmış hatırlamak için tahminlerinizi merak ediyorum

13. Güne kadar artış normal olmuş 15. Gün fırlamış o değer şüphelendiriyor insanı ikizde olabilir ama içimden tek geçiyor

Kuzum anneler grubunda 6. Hafta kalp atışını duyan gördüm. Senin kaçıncı hafta? 5 mi 6 mı olacak

13. Güne kadar artış normal olmuş 15. Gün fırlamış o değer şüphelendiriyor insanı ikizde olabilir ama içimden tek geçiyor
İnan bende o güne kadar tek diye düşünüyordum tek olsun bizim olsun diye o son değer aklımı karıştırdı

İkiz diyorum 500den sonra atak yapmışlsr, ikisi de kendisini göstermiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…