💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMM

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
YEĞENİNİZE merhaba deyinnnnnn
İnanamıyorummmmmmmm
Değerim 119du galiba, heyecandan duyamadım ❤❤❤❤❤ cuma tekrar kan vereceğim.

BEBEĞİM BENİMLE ❤
Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın tüm kalbimle diliyorum. İnşallah sağlıkla ilerler

Eklentiler

• IMG_20240417_130718.jpg
    126,7 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleme:
Canım çooook sevindim hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Ayyy çooook sevindim, kendime olmuş kadar sevindim inanın. Güzel artışlar olsun, sağlıklı büyüsün bebişiniz

Ben biliyordum dolum ay o kadar mutlu oldum ki hüngür hüngür ağlıyorum sonunda nasip etti allahım kuzum benim çok şükür yarabbim

Çok sevindim canım ne yalan söyleyeyim en çok seni merak ediyordum. Allah'ım sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah

Ahahahahha hoşgeldin aramıza biliyordum biliyordum oleyyyy beeee sıra diğer arkadaşlarda

Çok sevindim, herşey gönlünce olsun, sağlıkla kucağına aldığın günlere kavuştursun inşallah

Çok sevindim hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına al darısı bizlere inşallah

Canimmmmm senden haber bekliyordum çok çok çok sevindim. İnşallah sağlıkla ilerler Rabbim kucagina almayı da nasip etsin bebislerini oh be sabrın sonu selamet keyfini çıkar bu anın keseyi de kalp atışını da görelim insallahhhhh cooooook mutlu oldum yaaaaaa

Muhtemelen Mayıs ayına sarkacak transferim diye yazmak istedim ama bu liste pek uğurlu geldi, o yüzden beni de listeye ekler misin? Burada olmak uğur getirecek diye düşüyorum, önceki arkadaşın açtığı nisan topiğinde vardım. 5. gün tek embriyo yaş 40, muhtemel transfer tarihim Mayısın başı gibi

Yaa o kadar mutlu oldum kii Senin gibi pozitif bir insana da bu pozitif o kadar yakıştı ki
Önümüzde daha çok güzel günler var, bu onların en başı
Ay valla çok mutluyum yaa maşallah sana maşallah

Hayırlı olsun canım benimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…