💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Ay nasıl sevindim anlatamam kuzum. Bu kanamalar insanı illaki korkutuyor . Çok şükür bebek iyi sen iyisin. Ben de ahmet hocaya her muayenede "yaşıyor mu? " Diye soruyorum. Benim 12. Hafta bu hafta, cuma gün kontrol var. Bakalım erkekse cinsiyeti belli olur heralde. Biz de ilk kez ahmet hocanın muayenesine gideceğiz. İnşallah orada daha çok ilgilenir. Merkezde hızlı hızlı bakıp geçiyorlar malum. Sen tokzoplazma testi falan yaptırdon mı canım? Bana ahmet hoca birşey demedi. Bana hiç bir test yapılmadı ya. Folik asiti de bıraktıracak mı bu hafta merak ediyorum.
canım tokzoplazma geçiren ve aradan 8 ay geçip tüp bebege başlayan ve halende kanda gözüken birisiyim kesinlikle baktır. 3 aylık ilaç veriyorlar varsa o ilacıda zor buluyorsun. türkiyede üretimi çok çok az.

Ayy Sagol canım şükür darısı sana olsun ne zaman gideceksin doktora🥰
Yarın kuzum
canım tokzoplazma geçiren ve aradan 8 ay geçip tüp bebege başlayan ve halende kanda gözüken birisiyim kesinlikle baktır. 3 aylık ilaç veriyorlar varsa o ilacıda zor buluyorsun. türkiyede üretimi çok çok az.
Yaa öyle mi 🙏🏼 tamam canım yarın soracağım

Kızlar bugün transfer dahil 10. Günüm az önce tuvalette çok hafif pembe bir lekelenmem oldu sizce yerleşme kanaması mı? Dün değerim 106.4 çıkmıştı. Yarın 2. Kez baktırıcam

Sagol canım benim darısı sana olur ınsallah en kısa zamanda öğrenirsin🥰
Ben 2 temmuzda öğreneceğim sonucu. Bir de şey soracağım, doktor dedi ki bu testlerin sonuç kağıdında cinsiyet yazılması yasak. Çok erken dönemde yapılan bir test olduğu için cinsiyeti beğenmeyip aldıranlar falan oluyormuş 🙄🙄 ayrı bir kağıtta yazar dedi. Sende de öyle mi?

Kızlar bugün transfer dahil 10. Günüm az önce tuvalette çok hafif pembe bir lekelenmem oldu sizce yerleşme kanaması mı? Dün değerim 106.4 çıkmıştı. Yarın 2. Kez baktırıcam
İnşallah yerleşme kanamasidir içinizi rahat tutun yarın tekrar verin 1 gunde sifirlanacagini düşünmüyorum ağır iş yapmayın dinlenin progestan iğneyi vurulmaya devam edin tabi ilk olarak doktorunuza danışın bende kanama gelince tekrar başlamıştık hala kullanıyorum İnşallah bir sıkıntı olmaz 🤗

X