💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Benim de bulantım çok kız diyorlar. Ben de kendimi kıza hazırladım gibi 🤣🤣 erkek olursa baya şok olacağız. Bak senin erkek olmuş, demek ki kusmaya musmaya bakmıyor bu iş
Hiç alakası yok ya, benim kuzenim sezaryene kusarak gitti nurtopu gibi oğlu oldu 😂 bana da herkes erkek diyor ama ben çok kız hissediyorum.

Kızlar selam, 9+4’teyim şu an. Cumartesi günü ve bugün kahverengi leke geliyor. Sümüksü yapışkan kıvamda. İç çamaşırımda değil de hep peçeteme geldi.
Tüp bebek merkezi hemşiresi ile konuştuğumda takip edelim dediler. Dün geçmişti ancak bugün tekrar başladı. Kasık ağrım da var.
Yarın dr kontrolüm var.
Ay kafaları yiyeceğim artık 😞 sizlerde oldu mu 😞
Selam 9+6. İlk kanamayla başladı sonrasında 2 haftadır süren kahverengi lekelerim geçmedi doktorum bebekte ve kesede herhangi bir sıkıntı görmedi plesantası oluşuyor ondan olabiliyor bazen ve coraspin kullandığım için de olabileceğini söyledi ama hiç lekelenmeler geçmedi ctesi tekrar kontrolüm var tekrardan bakılcak benim de içim hiç rahatlamadı açıkçası.

Kızlar ölü gibi uyuyorum desem yeridir sürekli uykum var içmiş gibi sadece yemek yada namaz aralarim oluyor onun dışında sürekli uyuyorum yanliz değilimdir umarım
Ben bu hafta bir tık daha iyiyim, 10+1 dedi bugün doktor. Günde 1-2 kez kestiriyorum 2-3 kere de istifra ediyorum benim iyi halim bu 😂 Prilam da içtiğim için uyku yapıyor. 7-8.haftalar özellikle çok uykuluydum normal yani.

Ay bi kurtulamadık şu lekelenmelerden. Benim de 9. Haftada vajinal muayeneden sonra geldi kahverengi lekelenmem. Protestan dex vurdum geçti canım. Şuan 12. Haftaya giriyoruz. Çok şükür 9. Haftadan sonra olmadı. Mehmet hocadaydın değil mi sen? Yarın mutlaka bize de haber et canım. İnşallah basit vajinal bir lekelenmedir
Evet evet, Mehmet Hoca’nın takibindeyim. Umarım dediğin gibi basit bi lekelenmedir. Mutlaka yazacağım yarın. Umarım güzel haberlerle gelirim🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Selam 9+6. İlk kanamayla başladı sonrasında 2 haftadır süren kahverengi lekelerim geçmedi doktorum bebekte ve kesede herhangi bir sıkıntı görmedi plesantası oluşuyor ondan olabiliyor bazen ve coraspin kullandığım için de olabileceğini söyledi ama hiç lekelenmeler geçmedi ctesi tekrar kontrolüm var tekrardan bakılcak benim de içim hiç rahatlamadı açıkçası.
Çok geçmiş olsun. Umarım bebeğin sağlıkla büyür. 6. Haftada direk kanamam olmuştu. Leke olmamıştı. Corasprini o zaman kesti doktorum. 8. Haftada progestan iğne ve estrofemi kesti. Sadece fitille devam ediyorum şu an. Onu da bir iki gündür aksattım maalesef.

Çok geçmiş olsun. Umarım bebeğin sağlıkla büyür. 6. Haftada direk kanamam olmuştu. Leke olmamıştı. Corasprini o zaman kesti doktorum. 8. Haftada progestan iğne ve estrofemi kesti. Sadece fitille devam ediyorum şu an. Onu da bir iki gündür aksattım maalesef.
Canım aksattıysan ondan da olmuş olabilir. Progestan da önemli

Benim de bulantım çok kız diyorlar. Ben de kendimi kıza hazırladım gibi 🤣🤣 erkek olursa baya şok olacağız. Bak senin erkek olmuş, demek ki kusmaya musmaya bakmıyor bu iş
kesinlikle alakası yok tatlılardan tiskindim asla yiyemiyorum mide bulantılardan öncede hiç canım istemiyordu ama tuzlu olsun ne olursa olsun az salata tuzlamadım :):)

Ben bu hafta bir tık daha iyiyim, 10+1 dedi bugün doktor. Günde 1-2 kez kestiriyorum 2-3 kere de istifra ediyorum benim iyi halim bu 😂 Prilam da içtiğim için uyku yapıyor. 7-8.haftalar özellikle çok uykuluydum normal yani.
Haftanızla uyumlu mu bebek benimki 4 gün geriden geliyor 9+6 gösteriyor ama doktor öyle demiyor

Haftanızla uyumlu mu bebek benimki 4 gün geriden geliyor 9+6 gösteriyor ama doktor öyle demiyor
5+6’da kalp atışını duymuştum onun üstüne sayarak ilerledim 10+0’dı, doktorum bugün hem transfere hem ultrasona göre 10+1 dedi. Dondurulmuş 5.gün embriyosu 2 hafta 4 günlük falan oluyor dedi bana doktorum. Son adet tarihim 4 Nisan, transfer 20 nisan. Siz de ona göre hesap edebilirsiniz. Bence 4 gün hiç önemli değil bana bugüne kadar hiç tam tarih verememişti doktorum hatalı olabiliyor dedi. Doktor geriden geldiğini mi söyledi?

5+6’da kalp atışını duymuştum onun üstüne sayarak ilerledim 10+0’dı, doktorum bugün hem transfere hem ultrasona göre 10+1 dedi. Dondurulmuş 5.gün embriyosu 2 hafta 4 günlük falan oluyor dedi bana doktorum. Son adet tarihim 4 Nisan, transfer 20 nisan. Siz de ona göre hesap edebilirsiniz. Bence 4 gün hiç önemli değil bana bugüne kadar hiç tam tarih verememişti doktorum hatalı olabiliyor dedi. Doktor geriden geldiğini mi söyledi?
Son adet tarihim 3 Nisan 22 nisanda transfer yapıldı 8 +0 ken 7+3 ile uyumlu dedi olabiliyor böyle 4 gün geri 4 gün ileri dedi ama bilemiyorum

Teşekkür ederim canım inşallah sonlanır da bir an önce önüme bakmak istiyorum, sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor bebiş nasıl🥰
İyiyiz kuzum inşallah ❤ cuma kontrol var, bakalım en son üç hafta önce görmüştük, inşallah sen de bir an önce bebeğine kavuşacaksın canım

Canım seni merakla bekliyorum 🙏🏼 inşallah güzel haberlerle gel ❤🧿

Canım seni merakla bekliyorum 🙏🏼 inşallah güzel haberlerle gel ❤🧿
Ayy çok teşekkür ederim. Az evvel geldim kontrolden. Çok şükür iyiymiş. Kalp atışını duyduk. Canlı, Gelişimi haftasıyla uyumlu dedi. Neolur neolmaz proluton iğne ol dedi. Yanımda vardı orada vurdular sağolsunlar. 10. Hafta olduğı için novada son muayenemdi. Duygulandıım😅 inşallah bir daha doğumdan sonra giderim bebeğimle 🥹🥹🥹

Ayy çok teşekkür ederim. Az evvel geldim kontrolden. Çok şükür iyiymiş. Kalp atışını duyduk. Canlı, Gelişimi haftasıyla uyumlu dedi. Neolur neolmaz proluton iğne ol dedi. Yanımda vardı orada vurdular sağolsunlar. 10. Hafta olduğı için novada son muayenemdi. Duygulandıım😅 inşallah bir daha doğumdan sonra giderim bebeğimle 🥹🥹🥹
Ay nasıl sevindim anlatamam kuzum. Bu kanamalar insanı illaki korkutuyor . Çok şükür bebek iyi sen iyisin. Ben de ahmet hocaya her muayenede "yaşıyor mu? " Diye soruyorum. Benim 12. Hafta bu hafta, cuma gün kontrol var. Bakalım erkekse cinsiyeti belli olur heralde. Biz de ilk kez ahmet hocanın muayenesine gideceğiz. İnşallah orada daha çok ilgilenir. Merkezde hızlı hızlı bakıp geçiyorlar malum. Sen tokzoplazma testi falan yaptırdon mı canım? Bana ahmet hoca birşey demedi. Bana hiç bir test yapılmadı ya. Folik asiti de bıraktıracak mı bu hafta merak ediyorum.

X