💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Ben 2 temmuzda öğreneceğim sonucu. Bir de şey soracağım, doktor dedi ki bu testlerin sonuç kağıdında cinsiyet yazılması yasak. Çok erken dönemde yapılan bir test olduğu için cinsiyeti beğenmeyip aldıranlar falan oluyormuş 🙄🙄 ayrı bir kağıtta yazar dedi. Sende de öyle mi?
Diger kagidi doktora veriyolar doktor soyluyor bize.

Ben 2 temmuzda öğreneceğim sonucu. Bir de şey soracağım, doktor dedi ki bu testlerin sonuç kağıdında cinsiyet yazılması yasak. Çok erken dönemde yapılan bir test olduğu için cinsiyeti beğenmeyip aldıranlar falan oluyormuş 🙄🙄 ayrı bir kağıtta yazar dedi. Sende de öyle mi?
Ayy bilmiyorum ki kağıdı almadım doktor söyledi cıktı olarak istiyim ne insanlar var gerckten şok oldum öyle bir şey varsa🙁

Kızlar merhaba , uzun zamandır buralara uğrayamadım . 12. Hafta içindeyim. Doktorum kesin bir şey diyemem ama kız gibi dedi. folik asit dahil tüm ilaçları bıraktım. Multivitamine geçtim. ☺️Mide rahatsızlıklarım hafifledi şükür. Sizler nasılsınız 😍
Günaydın canm benim kı tahmımin var kıza benziyor demişti kız cıktı😂🥰 benim randevum 21 haziranda o zaman yeniler galıba ilaçları multıvıtamın ne verdi sana

Günaydın canm benim kı tahmımin var kıza benziyor demişti kız cıktı😂🥰 benim randevum 21 haziranda o zaman yeniler galıba ilaçları multıvıtamın ne verdi sana
Günaydın 😍 kaç haftalıktı söylediğinde? Hayırlı olsun 😍 tsh değerim çok düşük çıktı, içinde iyot olmayan tek vitamin decavit dedi onu verdi şimdilik. Siz ne kullanıyorsunuz 😊

Kızlar merhaba , uzun zamandır buralara uğrayamadım . 12. Hafta içindeyim. Doktorum kesin bir şey diyemem ama kız gibi dedi. folik asit dahil tüm ilaçları bıraktım. Multivitamine geçtim. ☺️Mide rahatsızlıklarım hafifledi şükür. Sizler nasılsınız 😍
Maşallah canım sağlıkla gelsin bebişin 🧿. Benim de bugün kontrolüm var. Heyecanlıyım

Günaydın 😍 kaç haftalıktı söylediğinde? Hayırlı olsun 😍 tsh değerim çok düşük çıktı, içinde iyot olmayan tek vitamin decavit dedi onu verdi şimdilik. Siz ne kullanıyorsunuz 😊
11. Haftada söylemişti ben folık asit devam ediyorum hala haftaya gıttıgımde degıstırır

Güzel haberlerini bekliyoruuz🙏🏻🙏🏻🙏🏻

İnşallahhh güzel haberler bekliyoruz canım😍😍

gittin mi canım kontrole :)
Kızlar gittim çok şükür herşey yolunda, anca eve gelebildim.

cinsiyet belli değil. Sonraki muayenede söylerim dedi 😅. Burnu, ense kalınlığı iyi dedi, eli kolu vardı hareketliydi.

Regenesis verdi multivitamin. Demirin iyi dedi vermedi.

Mide bulantısı için prilama devam, ona ek işe gidebilmem için Zofran ağızda dağılan tablet verdi ama piyasada yokmuş. Muadili onzyd var. Gebelikte kullanılmaz yazıyor pospektüsünde ve eczacı muadil zofer verdi, 3 aydan önce kullanılmazmış ve yarık damak yapabilirmiş. Yani ilaçlardan biraz tırstım ama işe giderken kullanabilirim gibi geldi. Bilemedim.

Toksoplazma fetal DNA testlerini 1 Temmuz'da vereceğiz.

X