💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar selam, 9+4’teyim şu an. Cumartesi günü ve bugün kahverengi leke geliyor. Sümüksü yapışkan kıvamda. İç çamaşırımda değil de hep peçeteme geldi.
Tüp bebek merkezi hemşiresi ile konuştuğumda takip edelim dediler. Dün geçmişti ancak bugün tekrar başladı. Kasık ağrım da var.
Yarın dr kontrolüm var.
Ay kafaları yiyeceğim artık 😞 sizlerde oldu mu 😞Selam 9+6. İlk kanamayla başladı sonrasında 2 haftadır süren kahverengi lekelerim geçmedi doktorum bebekte ve kesede herhangi bir sıkıntı görmedi plesantası oluşuyor ondan olabiliyor bazen ve coraspin kullandığım için de olabileceğini söyledi ama hiç lekelenmeler geçmedi ctesi tekrar kontrolüm var tekrardan bakılcak benim de içim hiç rahatlamadı açıkçası.

Kızlar selam, 9+4’teyim şu an. Cumartesi günü ve bugün kahverengi leke geliyor. Sümüksü yapışkan kıvamda. İç çamaşırımda değil de hep peçeteme geldi.
Tüp bebek merkezi hemşiresi ile konuştuğumda takip edelim dediler. Dün geçmişti ancak bugün tekrar başladı. Kasık ağrım da var.
Yarın dr kontrolüm var.
Ay kafaları yiyeceğim artık 😞 sizlerde oldu mu 😞
Ben sizin yerinizde olsam bugün giderdim kontrole, içiniz rahat ederdi.

Merhabalar bişey soracağım ben düşük yaptım yaklaşık 10-14 gün bir kanamam oldu düşükten ertesi gün kontrole gittim ve içerde parça kalındığı söylendi Metiler diye bir ilaç kullandım kan pıhtıları atıldı ve 1 hafta sonra bidaha gittim parçanın hala kaldığını söyledi ve şuanda bana Cytotec diye bir ilaç verildi yalnız yorumlara baktığımda bu ilacı içenlerin çoğunun kanaması ve ağrısı başlamış ve doktorumda bana öyle olacağını söyledi ve bugün 3.günüm günde 3 kere alıyorum akşam son kez alacağım ve hala bir kanamam yok yarın kontrolüm var sizce bu durumda kürtajla mı alınır yoksa başka bir yolu var mı tecrübesi olan yazabilir mi
Geçmiş olsun kuzum. Sürecinin hala devam etmesine üzüldüm. Umarım bir an önce atlatırsın 🙏🏼

Yarın dr kontrolüm var.
Ay kafaları yiyeceğim artık 😞 sizlerde oldu mu 😞
Ay bi kurtulamadık şu lekelenmelerden. Benim de 9. Haftada vajinal muayeneden sonra geldi kahverengi lekelenmem. Protestan dex vurdum geçti canım. Şuan 12. Haftaya giriyoruz. Çok şükür 9. Haftadan sonra olmadı. Mehmet hocadaydın değil mi sen? Yarın mutlaka bize de haber et canım. İnşallah basit vajinal bir lekelenmedir

Ben bugün fiyat aldım Eda’cığım, 350 dolar. 25’inde vereceğim kanı :)
Sen hangi şehirdeydiin canım. Sanırım fiyatlar 350-450 arası. Benim doktor bir yere yönlendirecek mi hiç bilmiyorum. Kendim bulmam gerekirse diye bir iki yer araştırdım bakalım. Ama Türkiyede bakılıyormuş. Millet Amerika'ya Avrupa'ya yolluyor. Bilemedim kafam karıştı. İnşallah doktorum adam gibi yönlendirir.

Kızlar ölü gibi uyuyorum desem yeridir sürekli uykum var içmiş gibi sadece yemek yada namaz aralarim oluyor onun dışında sürekli uyuyorum yanliz değilimdir umarım
Ben prilamdan dolayı aşırı yatıyorum ve halsizim canım. Prilam içmeyen arkadaşlar nasıllar acaba.

Sen hangi şehirdeydiin canım. Sanırım fiyatlar 350-450 arası. Benim doktor bir yere yönlendirecek mi hiç bilmiyorum. Kendim bulmam gerekirse diye bir iki yer araştırdım bakalım. Ama Türkiyede bakılıyormuş. Millet Amerika'ya Avrupa'ya yolluyor. Bilemedim kafam karıştı. İnşallah doktorum adam gibi yönlendirir.
Canım ben İstanbul’dayım, doktorun kliniğinde verecekmişim kanı. O esnada annem konuşmuş doktorla, test kiti yurtdışından geliyormuş, hemşire de yurtdışına gidiyor dedi ama laboratuvar Ankara’da da varmış diye duymuştum. Çok sorgulamadım açıkçası doktoruma güvendiğim için. Nakit 350 dolar istediler direkt.

Gunde kaç tane alıyorsunuz doktor bana 2 tane önerdi ama bulunmazsa hiç alma dedi az bulanıyor benimki genelde akşamları oluyor 1 tane alıyorum
İki alıyorum ama dün ilk defa bir aldım. Yavaş yavaş bırakmaya çalışacağım. Aşırı uyku yapıyor. Senin de ilaçtan olabilir canım. Ben sarhoş gibi oluyorum resmen.

X