💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar selam..
Aralık transferden geliyorum. Sizlere selam vermek geldi içimden. 2. transferim çok şükür tuttu ve 21+4 günlük gebeyim.
Dualarımdasınız.
Hepiniz pozitif sonuçlar alın inşallah.
Sakın strese girip moral bozmayın. İlk denemem negatifti asla kafama takmadım stres yapmadım. (ilki EKİM ayındaydı) İlkinde 3. gün idrar testi yapmaya başlamıştım.

2.si ise ARALIK da transfer oldum..
Tutmadığına o kadar emindim ki 9 gün kan tahliline kadar bekledim hiç belirtim de yoktu ama 9. gün kanda 156 pozitifi gördüğümde hala inanamıyordum... Ne kadar rahat o kadar iyi sonuç unutmayın bunu :KK200:
Maşallah kuzum sağlıkla kucağına al evladını 🧿🙏 ne güzel yazmışsın 😍 bize umut oldun 😍 Allah bizlere de bu duyguyu nasip etsin inşallah amin amin amin 🙏

Maşallah kuzum sağlıkla kucağına al evladını 🧿🙏 ne güzel yazmışsın 😍 bize umut oldun 😍 Allah bizlere de bu duyguyu nasip etsin inşallah amin amin amin 🙏
Rabbim isteyen herkese ama en önce TÜP BEBEK sürecinde olanlara nasip etsin kuzucuğum. Çok uğraştık çok uğraşıyoruz elbet sonu güzel olsun ama en çok da biz hakkediyoruz be :KK200:

A aylakka canım sen nasılsın? Yarın test günün 🙏❤ inşallah pozitif haberini alacağız canım 😍

🌈@pekzer MERTAN MERTAN @bebisligiller R o s e R o s e kızlar test gününüz yaklaşıyor siz nasıl hissediyorsunuz? Heyecan var mı 😍 test yapanınız var mı?

🧿🍓 Iremre44 Iremre44 K klc4827 kızlar size pozitif gözüyle bakıyorum 😍 @beyaz91 'cığım sen zaten hamilesin maşallah maşallah ❤🍒

Rabbim dualarınızı kabul etsin 🙏🌈 Hayırlı bebek haberlerinizi alalım kızlar
Merak içindeyim, hiç bu kadar zamanın geçmediğine şahit olmamıştım. Sonuç ne olursa olsun benim için muazzam bir deneyimdi, bunu hissetmem bile bir lütuf. Dün akşam biraz kaşık ağrısı yaşadım adet olacakmış gibi ama şu anda yok. Yarın göreceğiz bakalım ☺️

Kan vermeyi bekliyorum yarın öğleden sonraya çıkarmış neyse 😂😂

Kızlar kanımı verdim geldim 🙏🙏🙏 bundan sonrası Allah'a emanet ❤

Canım bir kişi de daha görmüştüm. Koyulaşma olmamıştı ama sağlıkla ilerlemişti. İdrar testleri çok güvenilir değil. İnşallah bebeğin seninle kuzum

😍😍😍 yükselmiş değerini görelim bakalım 🧿 inşaallah canım

İnşallah artacak değerin canım. Ben ümitliyim. Çünkü negatif değil. Sıfır değil. Bir değer var. Geç tutunuyor muhtemelen 🙏 Allahım arttırsın değerini Amınn. Allah razı olsun kuzum ❤🙏 ettiğin dualar kat ve kat sana dönsün inş'ALLAH, birlikte sevinirken tepinelim buralarda. Rabbim nasip etsin, hevesimiz kursağımızda kalmasın ❤🙏

Ben özel de şimdi test verdim 2 saatte çıkarmış Allahım hepimizi hayırlı sonuçlarla karşılaştırsın
Kızlar hayırlı haberler yazın buraya inşallah. Dualarım sizinle.
Kızlar selam..
Aralık transferden geliyorum. Sizlere selam vermek geldi içimden. 2. transferim çok şükür tuttu ve 21+4 günlük gebeyim.
Dualarımdasınız.
Hepiniz pozitif sonuçlar alın inşallah.
Sakın strese girip moral bozmayın. İlk denemem negatifti asla kafama takmadım stres yapmadım. (ilki EKİM ayındaydı) İlkinde 3. gün idrar testi yapmaya başlamıştım.

2.si ise ARALIK da transfer oldum..
Tutmadığına o kadar emindim ki 9 gün kan tahliline kadar bekledim hiç belirtim de yoktu ama 9. gün kanda 156 pozitifi gördüğümde hala inanamıyordum... Ne kadar rahat o kadar iyi sonuç unutmayın bunu :KK200:
Maşallah maşallah maşallah
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

A aylakka canım sen nasılsın? Yarın test günün 🙏❤ inşallah pozitif haberini alacağız canım 😍

🌈@pekzer MERTAN MERTAN @bebisligiller R o s e R o s e kızlar test gününüz yaklaşıyor siz nasıl hissediyorsunuz? Heyecan var mı 😍 test yapanınız var mı?

🧿🍓 Iremre44 Iremre44 K klc4827 kızlar size pozitif gözüyle bakıyorum 😍 @beyaz91 'cığım sen zaten hamilesin maşallah maşallah ❤🍒

Yarın test günüm inşallah pozitif haber alırız sende alacaksın ben inanıyorum 😍

edoşummm hani haniii 🥹🥹haber gelmedi mi
Yaaa sen var ya sen ❤❤❤ sen var ya sen ❤❤❤❤❤❤ beni şimdi ağlatacaksın ❤❤❤❤ bitanem benim yaaa asıl ben sana kurban olurum, her anımda yanımda oldun 🙏 inşallah bugün de bebek haberimi verirken yanımda olacaksın kuzum ve hemen sonra da senin haberini alacağız. Şu zinciri hepimiz adına kıracağım Allahın izniyle. Rabbim nasip etsin inşallah hepimize, tüm isteyenlere 🙏 iyiki varsın canım arkadaşım 🤗🤗🤗

benim idrar tahlilim negatif ama doktorum ille de kan diyor

X