2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benim kız da öyleydi biraz sabret o halde pışpıışla tabi her bebek bir olmaz mesela ben de şuan yaramıyor bunlar günü gününe tutmuyor kucağımda şuan bu dediklerim olmuyor şuan sürekli bi güncelleme geliyor sanki bu bebişlere 😂
Eveet 1 haftada yeni güncelleme geldi😂geçen hafta böyle değildi mesela 2 saat uyuyodu bazen ben zorla uyandırıyodum

Bol su önerebilirim sadece cunku ben sadece bol su iciyorum tek memeden 60 cikiyo sagimlarda. Bide dereotu önerebilirim bestlak damlaya devam ediyorum ben onun disinda beslenmeme hic dikkat etmiyorum vaktim olmuyo bebis hic durmuyo
Anladım canımm MAŞALLAH gayet normal senin benim 2 memeden düşün 20 30 cc dereotu yemeye başladım bestlak içiyorum maltt içecekde alıcam buradaki e bebekte bitmiş netten bakıcam bol sudaa içiyorum bakalım umarım artar ALLAH ın izniyle 🙏🤲🙏

Günaydın kızlarr benim bebe ilk kez gece 3te uyudu 3.5 saat aralıksız uyudum şükürler olsun 😃😃
Şuan 8 saat istediğinde aralıksız uyuyabilenler şükür namazı kılmalı valla bu nimet için

Günaydın kızlarr benim bebe ilk kez gece 3te uyudu 3.5 saat aralıksız uyudum şükürler olsun 😃😃
Şuan 8 saat istediğinde aralıksız uyuyabilenler şükür namazı kılmalı valla bu nimet için
Benimkideee ilk defa 3 saat uyudu o kadar mutluyum ki😂 anneler gününe özel kıyak geçtiler heralde bize🥹

Benım gece uyuması hayal oldu tabıkı hatta beteri oldu dakka bası emmek ıstedı😅

Canımm bol rezene içç kayısı ye bebeğe mamaa veriyorsan içine bir çay kaşığı zeytinyağ koy Biraz rahatlatıyor aklıma gelirse yazıcam Şifaa olsunn🙏🤲🐬
Kuzum ben zeytinyag koyuyorum hic fayda etmiyor. Sade iciricem artik bi cay kasigi. Rezene falan iciyorum fayda etmiyor ya

Kuzum ben zeytinyag koyuyorum hic fayda etmiyor. Sade iciricem artik bi cay kasigi. Rezene falan iciyorum fayda etmiyor ya
Hemşire tanıdım çocuğu mamayla büyüdü kabızdı ve papatya ıhlamur içiriyorlarmış hiç memee emmedi sanırım ben henüz cesaret edemedim ama fikir aldım canımm 🙏🤲🐬

Kızlar Nasipse 27 günlüğüz her memeden sonra mamaa veren varmı
Artık sık uyanıyor memeyle zaten doymuyor
20 30 cc sütüm henüz çünkü
Uyusada yarım Bir saate uyanıyor
60 cc mamaA veriyorum halen aranıyor doymuyormu acaba🙏🤲🐬

Hemşire tanıdım çocuğu mamayla büyüdü kabızdı ve papatya ıhlamur içiriyorlarmış hiç memee emmedi sanırım ben henüz cesaret edemedim ama fikir aldım canımm 🙏🤲🐬
Yok benimkisi emiyo ya isin garibi bende kabizim guzel beslenemiyoruz ki hersey yasak gaz yapar diye😀

Kızlar Nasipse 27 günlüğüz her memeden sonra mamaa veren varmı
Artık sık uyanıyor memeyle zaten doymuyor
20 30 cc sütüm henüz çünkü
Uyusada yarım Bir saate uyanıyor
60 cc mamaA veriyorum halen aranıyor doymuyormu acaba🙏🤲🐬
Ben her memeden sonra mamayi geceleri veriyorum. Gunduzleri uzun uzun emzirebiliyorum ama geceleri gercekten zor oluyor.. ben 80e cikardim mamayi 2 gundur kusmuyor fazlasini anca yetiyo sanirim. Bi 80 dene canim sende

Ben her memeden sonra mamayi geceleri veriyorum. Gunduzleri uzun uzun emzirebiliyorum ama geceleri gercekten zor oluyor.. ben 80e cikardim mamayi 2 gundur kusmuyor fazlasini anca yetiyo sanirim. Bi 80 dene canim sende
Deneyim arkadaşımda ölçüyü nasıl ayarlıyorsun mesela 30 cc 1 ölçek
80 cc kaç koyuyorsun🙏🤲🐬

Deneyim arkadaşımda ölçüyü nasıl ayarlıyorsun mesela 30 cc 1 ölçek
80 cc kaç koyuyorsun🙏🤲🐬
Canim olcegin ustunden az eksik koyuyorum 90a 3 olcek koyuyosam azaltiyorum 3. Olcegi ben. Tam yetiyo kızıma. Seninkinde kusma falan varmi kiz bu bebeler yattimiydi 2-3 saat uyumali benimkide uyumuyo ki

X