Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Katılıyorum. Çift yön kabin bebek arabası bulursak onu alalım. Puseti ayrıca alırız diye düşünüyorum ben de. Doktor kontrolüne çıkar bi çikarsak zaten.
Dediği gibi küçükken dışarı çıkarmıcaz kış bebesi olacak ancak arabadan arabaya pusetle gider oda yine bebek arabası değil avm ye sokar mıyım onu bilmiyorum o yüzden kesinlikle hafif ve kolay katlanan olmalı

Ankaranın hangi semtindeydiniz acaba😅 çünkü benimde bildiğim yokuşlu hep benim annemgil pursaklarda oturuyor her yeri yokuş
Kolejde oturdum univ boyunca ama genel olarak düz gelmıstı bana istanbula kıyasla kızılaya yururken falan eryaman çevresi yeni yerleşim yerleri vs yıllar once aklımda oyle kalmıs :) 2007 de ayrıldım ben ordan coook zaman geçti aradan

Katılıyorum. Çift yön kabin bebek arabası bulursak onu alalım. Puseti ayrıca alırız diye düşünüyorum ben de. Doktor kontrolüne çıkar bi çikarsak zaten.
Ben puset minderi almıştım 2 3 aylık falan olduğunda pusette duruyordu hatta şu hafıza kartlarını önüne diziyodum pusete koyuyodum baya oyaliyodu😊

Ahhaha anlaşalım en düz yer konya türkiyede😅 bide ben erzincanda bulunmuştum orasıda düz normal araba bile çok kolay sürülüyordu yokuşsuz
Hahaha ya istanbul da atasehir dersen evet full yokus ama yollari rahat genis. Bagdat caddesi ara sokaklar dersen katiliyorum lesss dogru durust kaldirim yok 🤗 ama yine de duz yerleri de mevcut , off ben de cok kararsizim 2 araba arasinda kaldim. Travel seviyorum ama kis cocugu olacak yazin bana kulfet olur mu? Kabinlerde cok guven vermiyor 🤷‍♀️

Ağız silme mendilleri de çok kullanılıyormuş, 10 tane alan kadına 30 tane de alsan az gelir demişlerdi yorumda. Müslin bezlerden bahsediyorum. Onlar da alınabilir denk geldikçe
muslin buyuk bez iyi oluyor banyo yaptırınca kurulamakiçin altını yıkayınca kurulamak için. bebek pike ve battaniyeleri de kullanisli oluyor. bir de minik bebek yastigi cok ince oluyor onlar

X