Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
muslin buyuk bez iyi oluyor banyo yaptırınca kurulamakiçin altını yıkayınca kurulamak için. bebek pike ve battaniyeleri de kullanisli oluyor. bir de minik bebek yastigi cok ince oluyor onlar

Arkadasimin annesi pazarda var alin kesin kesin kullanin dedi 😂😂
Aynen ağız silmekten başka terlediğinde falan da sırtına koyunabiliyormuş baya gider diyolarrr

Ağız silme mendilleri de çok kullanılıyormuş, 10 tane alan kadına 30 tane de alsan az gelir demişlerdi yorumda. Müslin bezlerden bahsediyorum. Onlar da alınabilir denk geldikçe
Evet o da çok lazımmış. Ben ağız mendili 5li almıştım sanırım, ona ekleme yaparım. Bime falan da geliyor arada ama kalitesi nasıl olur bilemedim. Ara ara bakmak lazım. Biraz müslin örtü ve battaniye falan da almıştım geçen sene hevesle. Onlara ekleme yaparım muhtemelen. Cigit ın indiriminden almıştım hep diye hatırlıyorum.

Evet o da çok lazımmış. Ben ağız mendili 5li almıştım sanırım, ona ekleme yaparım. Bime falan da geliyor arada ama kalitesi nasıl olur bilemedim. Ara ara bakmak lazım. Biraz müslin örtü ve battaniye falan da almıştım geçen sene hevesle. Onlara ekleme yaparım muhtemelen. Cigit ın indiriminden almıştım hep diye hatırlıyorum.
Aynen 5'i 30'la sen 😅

Screenshot_2024-06-05-14-17-42-77_e253b09579dc200cd0fba0dacae58c74.jpg

Getir'de indirim var bezlerde, şu Trendyoldan falan daha uyguna geliyor

smdi baktım bende gercekten ıı fıyatlar :) ya birşeydaha soracagım genelde kac aylık aldınız acaba
Ben 3-6 ve 6-9 aldım çoğunlukla. 0-3 aya son ay hatta doğumdan sonra karar ver dedi, yakın çevremdeki birçok kişi. Bbek iri olursa giydirme şansın pek olmaz dediler. Ki eşimin ablasının bebeğinde de gözlemledik bu durumu kırkı çıktığında 3-6 ay bölümüne geçtiler. Boyu da kilosu da güzeldi maşallah bebeğin onların 0-3 grubu ellerinde patladı öyle.

X