HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Merhaba canimm bugun 15. Gunum pazartesi gunu kan verdim hcg 28,31 oldu bugunde test yaptim pozitif cikti cuma tekrar kan vericem yukselisi gormek icin kisaca bebiş var 🥰
hayırlı olsun canım. allah saglıcakla kucağına almayı nasip etsin 🧿🥰
biz bir tur daha devam...

Kizlar bugun sonunda ovulasyon testime baslicam uygulamada 3 gun sonra yumurtlama gosteriyor umarim yakalicam bu kez de, bir sorum var. Gecen ay testlerimi hep aksam 5 gibi yaptim catlamayi da gordum ama bu kez acaba oglen 12-1 gibi yapsam sorun olur mu sizce? belirli araliklari vardi hep okudugumda ama yine de sormak istedim ilk idrar olmicagi icin bence yakalanir gibi ama ne diyosunuz? beklemeli miyim?

Kizlar bugun sonunda ovulasyon testime baslicam uygulamada 3 gun sonra yumurtlama gosteriyor umarim yakalicam bu kez de, bir sorum var. Gecen ay testlerimi hep aksam 5 gibi yaptim catlamayi da gordum ama bu kez acaba oglen 12-1 gibi yapsam sorun olur mu sizce? belirli araliklari vardi hep okudugumda ama yine de sormak istedim ilk idrar olmicagi icin bence yakalanir gibi ama ne diyosunuz? beklemeli miyim?
En ideali saat 15 gibi

Ben ovulasyon görünen zamanı günde iki kez yapıyorum garanti oluyor 😂

En ideali saat 15 gibi
Tamamdir o zaman 15 gibi yapiyim ya evet sonra bi de pik gorursem aksama kadar ofiste beklemek zor oluyor aman kacarsa ederse diye :KK43: gidip kendime son bir cay yapiyim o zaman :KK70:

Ben ovulasyon görünen zamanı günde iki kez yapıyorum garanti oluyor 😂
Ayy ben onu hic yapmadim ama allahtan bi gun pik olunca diger gun silik gibi oldu o zaman anladim da uf bakalim, bir topikte insanlarin kiz olmasi erkek olmasi icin yumurtlamadan 2-3 gun once iliskiyi biraktigini gordum kafam allak bullak, sansa oluyo gibi geliyo bu gebelik artik :KK70: :KK70:

Bugun 3 gibi yapiyim o zaman en son 12 bucuk - 1 gibi biseyler icip, bakalim umarim yakalarim bu hafta

Valla içime su serpildi cuma doktora gideceğim. Buradayken düzenli gittiğim bir kadın doğumcu vardı gelip gittikçe de kendisine gittim hep, ona da bir muayene olmak ve yapılması gerekenleri sormak istiyorum. İnşallah yolunda ilerler her şey.

Yarın mutlaka sonucu yaz hayırlı olsun şimdiden 😍
Yazarım canım teşekkür ederimm. İlk gebelikse böyle olman normal bak ben 2.de daha sakin dinginim 😌

X