2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Arabayı sürüyosam arkada çok ağlıyor. Ya da bebek arabasında bazen ağlıyo kucak istiyo. Bebek arabasını mı süreyim kucağımda mı gezdireyim. Oyüzden hep yakın mesafe yerlere gidiyorum. Bide emzik almadığı için oyalamak zor. Hep meme istiyor. Karnı toksa bile memede oyalanmak, orda uyumak istiyor. Ee böyle olunca hiçbiryere gidemiyorum ve rahat edemiyorum

Arabayı sürüyosam arkada çok ağlıyor. Ya da bebek arabasında bazen ağlıyo kucak istiyo. Bebek arabasını mı süreyim kucağımda mı gezdireyim. Oyüzden hep yakın mesafe yerlere gidiyorum. Bide emzik almadığı için oyalamak zor. Hep meme istiyor. Karnı toksa bile memede oyalanmak, orda uyumak istiyor. Ee böyle olunca hiçbiryere gidemiyorum ve rahat edemiyorum
Benimki de çok huysuz ama artık alıştırmak istiyorum yarın ilk kez alışverişe gidicez annem ve bebişle

Kızlar benım bebiş sabah 5-6 gibi başlıyor ıkınma degıl de gerilme gibi kollar bacaklar asırı hareketli ama uyuyor yani uyanık degıl. Onjn sesinden konsantre oup uyuyamıyorum her an uyancak gibi geliyor sizde de oluyor mu

Benimki de çok huysuz ama artık alıştırmak istiyorum yarın ilk kez alışverişe gidicez annem ve bebişle
Bende alıştırmak istiyorum çünkü benim eşim 5 ay yurtdışında oluyo her sene o 5 ayda arabayla her yere beraber gitmemiz lazım inşallah 6 aylıkken falan tek başına durabilir arkada ağlamadan. Bebek arabasında geçen gün markete gittik sürekli ağladı napıcağımı şaşırdım

Kızlar benım bebiş sabah 5-6 gibi başlıyor ıkınma degıl de gerilme gibi kollar bacaklar asırı hareketli ama uyuyor yani uyanık degıl. Onjn sesinden konsantre oup uyuyamıyorum her an uyancak gibi geliyor sizde de oluyor mu
Ayy benimki gece gündüz öyle sabaha karşı yanıma alıyorum artık bi elim üstünde uyuyorum tabi benin uykular haram oluyi

Her gün yaşıyorum bunu sabah 5-6 gibi başlıyo aynı dediğin gibi şeyler asla sesinden de uyuyamıyorum ama gözleri falan kapalı hep. Neyin nesi bilemiyorum. Mesela 2 dk uyuyo gibi oluyo hareketsiz sonra tekrar başlıyo sonra bi anda duruyo tekrar başlıyo böyle bi süreç

Bende alıştırmak istiyorum çünkü benim eşim 5 ay yurtdışında oluyo her sene o 5 ayda arabayla her yere beraber gitmemiz lazım inşallah 6 aylıkken falan tek başına durabilir arkada ağlamadan. Bebek arabasında geçen gün markete gittik sürekli ağladı napıcağımı şaşırdım
Biz her hafta sonu mutlaka çıkıyoruz dışarı herkes sırayla kucağına aliyo zamanla daha sakin durmaya başladı alışsın istiyorum ilk günlerdeki haline aldansaydim birdaha asla cikamazdim

Her gün yaşıyorum bunu sabah 5-6 gibi başlıyo aynı dediğin gibi şeyler asla sesinden de uyuyamıyorum ama gözleri falan kapalı hep. Neyin nesi bilemiyorum. Mesela 2 dk uyuyo gibi oluyo hareketsiz sonra tekrar başlıyo sonra bi anda duruyo tekrar başlıyo böyle bi süreç
Aynen 2 dk duruyor yıne başlıyor cok tuhaf ya. Ve kendini kaydıra kaydıra sağdan sola filan geliyor. Gaz mı acaba ya

Aynen 2 dk duruyor yıne başlıyor cok tuhaf ya. Ve kendini kaydıra kaydıra sağdan sola filan geliyor. Gaz mı acaba ya
Bence kesinlikle gaz kızlar bizimkide ikibuklum oluuo yatağın dibinde buluyorum cocugu 🤣 alın ufak ufak bi gazını çıkarın derin uykuda zaten uyanmaz (uyanirsa sövmeyin🤣)

Evet bi bakıyorum çapraz şekilde yatıyo yatakta çok ilginç hepsinin aynı olması. Bi video görmüştüm instagramda uyanmaya çalışıyolar ama uyanamıyolar o sebeple böyle şekillere giriyolar demişti gazdan değilmiş ama ne kadar doğru bilemiyorum. O şekilde asla uyuyamıyorum bende

Biz her hafta sonu mutlaka çıkıyoruz dışarı herkes sırayla kucağına aliyo zamanla daha sakin durmaya başladı alışsın istiyorum ilk günlerdeki haline aldansaydim birdaha asla cikamazdim
Bizde çıkıyoruz sürekli söz verdim kendime korkmıcaksın bebekten diye🤣biraz daha büyüsün eşim burdayken başlıcam yakın yerlere bebekle baş başa gitmeye denicem muhakkak. Alışmak zorunda yoksa mahvolurum her yere arabayla gidiyorum markete bile evin konumundan dolayı 🥲

Ben her gun dısarı çıkarıyorum 3 ayı gectıgımız ıcın sanırım aşırı dıkkatlı ızlıyor her seyı

Benımkı aglamasa da arabada tekken arkadayken tekse suremem yanında biri olmadan bırakamam panik olurum ay buyuse de panık olurum napcam bılmıyorum

Ama sürsem efsane olur 😅 her yere gideriz ne guzel oturduktan sonra olmadı yavasca deneyım belkı panıklıgım azalır arabada suremıyom artık bebısım sayesınde:) eşimle yapısık olduk

Istanbul herhalde 🥲 izmirden selamlar 🙋‍♀️ ben de burada buyuk eksiklik hissediyorum cevremde hic bebekli yok ve cok onemli bence sosyallesmek icin
Kesinlikle bebekli olmayanlar da bizle zaman geçirirken sıkılıyor gibi hissediyorum artık
Ben gördüm canım ama o kadar uzağım ki teee pendikteyim yoksa çok güzel olurdu☺️
Keşke ya :KK43:
Huysuzsa çok üzülüyorum benimde modum düşüyo hemen bişey mi oldu bi yeri mi ağrıyor acaba diye:KK43:
Ben de öyle :KK43:
Bn istnblda değilim. Olsamda bebişle hiçbiyere gidemiyorum 🥺
Ben parka falan gidiyorum da yalnız gitmek sarmıyor bir Süre sonra 😭

Ay olmaz mı bazen uykusunda çığlık bile atıyor, bazen ağlıyor sonra bir bakmışım uyumuş, sürekli kıpraşıyor iç çekiyor, aha kesin uyandı bu sefer diyorum bazen kalkıp suyunu koyuyorum bir bakmışım uyumuş 😁😁

X