2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benımkı aglamasa da arabada tekken arkadayken tekse suremem yanında biri olmadan bırakamam panik olurum ay buyuse de panık olurum napcam bılmıyorum
Arka koltuğa takılan aynalar varya bebeği gorebiliyosun onlardan alicam bende henüz tek çıkmadım ama isgorur diye dusunuyorum hem ayna oyalar da... neye alistirirsak öyle devam edecekler sadece bizim dirayetli olmamız lazım kızlar direnin🤣🤣

Bebesi 2,5 aylık olanlar gece uyanmazsa kaç saatte emziriyosunuz? Uyuyosa uyandırmayın diyo bazıları

Seninki ne kadar uyuyor ki , benim max 3 - 3,5 saat o da ilk uykusu
Benimkisi bazen 5-6 saat uyuyo ama nadir genelde seninkisi gibi 3-3,5 saat anca uyuyo o 6 saatlik uyumasında kaldırmadan edemiyorum tek meme uykudayken emziriyorum ama sanırım yapmasam da olur gibi

Benimkisi bazen 5-6 saat uyuyo ama nadir genelde seninkisi gibi 3-3,5 saat anca uyuyo o 6 saatlik uyumasında kaldırmadan edemiyorum tek meme uykudayken emziriyorum ama sanırım yapmasam da olur gibi
Ben olsam uyandirmazdim osman hocada öyle diyo benimki de başta mis gibi uyuyodu uyandıra uyandıra alıştı şimdi 2 saatten fazla uyumuyo 😒

Tabi doktorunuza sorun yine ama kilosu iyise takip ettiğim doktorlar uyandırmayın diyor işime gelene guveniyorda olabilirim🤣🤣
İyi çok şükür kilosu ama bir şey daha sorucam her ay ne kadar kilo almalılar mesela her ay 1 kilo değildir heralde 6.aya tosun olarak girerler yoksa dimi😂

Gece de 2 3 saatte keyfine göre kalkiyor. Gündüz nası uyuturum bu bebeisi. 2 ay ayağından sonra başladı bu durum 3. Aya girecek 6 gün sonra... moryazma moryazma

Bende alıştırmak istiyorum çünkü benim eşim 5 ay yurtdışında oluyo her sene o 5 ayda arabayla her yere beraber gitmemiz lazım inşallah 6 aylıkken falan tek başına durabilir arkada ağlamadan. Bebek arabasında geçen gün markete gittik sürekli ağladı napıcağımı şaşırdım
Benimde eşim yanımda değil. Bende tekim ama arkada tek kalınca ağlıyo bi süre sonra. Bazen mama hazırlıyorum. Arkada birisi varsa ağlayınca mama veriyo ama yine de bazen durmuyo. Eşim olsa o arabayı sürer ben bebişle ilgilenirim. Heryere giderdik bukadar sorun olmazdı. Bebek arabasında benimkide yaygarayı koparıyo bazen. Evin altındaki markete iniyorum ya da mahallede az turluyorum baktım tıngırdıyo hemen geri geliyorum. Evde çok sıcak. Evde de sıkılıyoruz. Zaman geçmiyo evde de. Ama ne yapacağımı bilmiyorum. Biraz daha zamana ihtiyacımız var heralde.

Gece de 2 3 saatte keyfine göre kalkiyor. Gündüz nası uyuturum bu bebeisi. 2 ay ayağından sonra başladı bu durum 3. Aya girecek 6 gün sonra... moryazma moryazma
Benimkide öyle gündüz çok nadir uzun uyuması. Genelde 20-30 dakikalık uykular. Sonra akşam 6 da derin uyumak istiyo. E 6 gibi derin uyursa gece uyumuyo bu sefer. Bende ne yapacağımı şaşırdım. Bütün gün yapışık ikiz gibiyiz. 3 aydan snra uyku rutini oluşturmak lazım aslında. Artk herşey alışkanlığa dönecek çünkü. Ama ben bu aşamaya gelene kadar okadar yoruldum ki nasıl uyku eğitimi vereceğim, nasıl sabredeceğim bilemiyorum.

X