2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Yani asiri gaz problemimiz yok ama gunden gune fark ediyo tabi cok gazli gunlerimiz de oluyo mama kaynakli bi sey degil diye dusunuyorum bi de probiyotik damla kullaniyoruz, mama ebebekte satiliyor
Hangi damlayi kullandiniz cok soru sordum kusura bakmayin. Bebegim kolik benim.

Bunu yapmayın hem meme ucun daha deforme oluyor hemde düzgün kesilmezse bebek tutamıyor. Geceleri uykuluyken başta silikonsuz tutturmayı deneyin kahverengi alanı iki parmağınızla meme ucunuza doğru büzün öyle verin
Aaa bilmiyordum teşekkür ederim yapmayacağım
Tutturmaya günden güne daha iyiye gidiyorım
Çünkü silikon dan mıdır değil midir bilmiyorum ama sütüm azalmaya başladı :KK43:

Kızlar bebiş dünden berii büyük wc sinii yapmadı Doktora götürdük 1 hafta yapmaZsa getirirsiniz dedii ama neden olabilir
Ocean d3 kullanıyorum
Hip organik combiotik kullanıyorum ama 2 3 gündür mamayı arttırdım acaba etkiledimi doktorda tam net birşey demedi
Birde şekerli bayaa tükettim omu etkiledi acaba
İNŞALLAH sağlıkla ilerler tüm bebişler 🙏🤲🐬

Kızlar bebiş dünden berii büyük wc sinii yapmadı Doktora götürdük 1 hafta yapmaZsa getirirsiniz dedii ama neden olabilir
Ocean d3 kullanıyorum
Hip organik combiotik kullanıyorum ama 2 3 gündür mamayı arttırdım acaba etkiledimi doktorda tam net birşey demedi
Birde şekerli bayaa tükettim omu etkiledi acaba
İNŞALLAH sağlıkla ilerler tüm bebişler 🙏🤲🐬
Canım benimki de bazen 1 tüm gün boyunca yapmadığı oluyor, 7 güne kadar normalmiş, yarın 3 4 kere yapar telaşlanma :)

Kızlar dün tamamen silikonsuz emzir mişim sabaha göğüslerim taş gibi olmuş dolmuştu, sakın umutsuzluğa kapılmayın her seferinde deneyin silikonsuz vermeyi
Benim göğüslerim küçücük ben verebildiysem herkes başarabilir
Slikondan dolayı sütüm azaldı

sezeryan dikişiniz kaç günde düştü benim hala duruyor bide adet gibi kanamam var normalmi acaba karnım hala duruyor boş şekilde 🥺bana hrm normal doguma zorladılsr (bebeğim ters vekilolu oldugu halde) sadece 4cm acılma vardı doktor piçlik yaptı neyse sknradında cıkmayınca amleyta aldı belden uyusturma ignesi vurdular ben zayıf oldugım icin yanlış vurdu bu tutmaz dedi bide tüm vücut bayıtlmalı anestezi yaptılar herşeyi iki iki yaptılar canımı cok yaktıkar acillik oldugum icin mecbur kaldım herleye ters bebeğimi41. haftaya kadar almadılar 41.haftada dogum yaptım kagıdımıa 38yazmışlar 😤😤😤

nasıl cabuk toparlanabilirim her ayaga kalktıgımda başım dönüyor midem bulanıyot bi haftadır ishal gibi wc yapıom yataktan desteksiz kalkamıom belim tutmuo

Bir oneri ile geldim, ben hep unutuyordum en son hangi memeyi verdim ne zaman emzirdm ne zaman altini aldim vs, bu uygulamayi indirdim bence baya faydali ya, baya detay giriyosun sonra bakiyosun falan memnun kaldim

Eklentiler

• IMG_9814.jpeg
    IMG_9814.jpeg
    40,7 KB · Görüntüleme: 39
Bir oneri ile geldim, ben hep unutuyordum en son hangi memeyi verdim ne zaman emzirdm ne zaman altini aldim vs, bu uygulamayi indirdim bence baya faydali ya, baya detay giriyosun sonra bakiyosun falan memnun kaldim
Yaa bu çok iyiymiş ben de notlara alıyorum ama hep unutuyordum yazmayı

merhaba, epidural sezeryan sonrası mesane boşaltamama sorunu yaşadım. 5 gün sonda takılı kaldı. Doktor çıkartıp baltığında hala mesanem dolu gözüküyor ultrasonda. Böyle bir problem yaşayan var mı? Psikolojim alt üst oldu lütfen yardımcı olun

Kızlar bebegım 34 gunluk kaç saatte bir uyanmazsa uyandırıp emzırmelıyım

X