2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

çok mantıkli ben de doktora sorayım. bakacağım konuşmaya da, teşekkürler çok canım

Selam kızlar birşey sormak istiyorum. 5+2 hamileyim dün keseyi gördük 24nde kalp atışı için gideceğim.çoğu yerde okuduğumda kalp atışından sonraki muayeneler ücretli oluyordu.fakat dün 24nde gittiğimde muayene ücreti ödeyeceğimi söylediler.sizlerin nasıl olmuştu?

Sizinle aynıyız ben de 5+2 yim. Dün ben de kese görmeye gittim ama ücret vermedim.

ya bu arada benim tüp bebek doktorum 12. haftaya kadar günde yarım şişe, 12'den itibaren günde bir şişe günlük pastörize süt tuket dedi, her gün olamsa da yapıyorum, 12'den sonra inşallah günde bir içeceğim sanırım kemik gelişimi için önemli ve hiçbir şeyin yapayini istemiyor sizin de aklınızda olsun, o kutu sütler süt değilmiş resmen, tekrar yıllar sonra şişe süt içince anladım, kahvede bile mesela Nescafe vs istemiyor, illa iceceksen giunde en fazla bir filtre kahve ya da türk kahvesi dedi. bir de havuç çok yeme dedi, fazla A vitamini zararlı olabilirmiş bebeğe ve dil balığı gibi metan yönünden zengin balıklar yeme dedi, hazır aşıdan mevzu açılmışken aklıma geldi yazayım dedim.

Eklentiler

• IMG_20240615_151833_674.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 46
Ben kızımda 7 ay hiç birşey yemedim üzüm peynir ve tam buğday eklemi dışında özellikle ilk 5 ay sıfır ağzıma lokma koyamıyordum su hiç İçemiyordum Sudan tiksinmiştim belki garip gelir ama duş bile alamıyordum o kadar kötüydüm sürekli serum alıyordum 8.aydan sonra da yumurta tavuk süt asla yemedim yiyemedim işte meyve sebze falan öyle beslendim ama şükür kızım 4 kilo doğdu yani yiyemezseniz çok takılmayın diye yazıyorum . Yaşamış biri olarak bakalım bunda nasıl devam edecek bu gün dehşet kötüyüm yani bulantım tavan durumda sade galeta vardı evde akıma geldi şimdi ondan yiyiyorum Rabbim sonumuz hayretsin
Bütün hamileler prenses gibi hamilelik geçirsin duam böyledir ne ağrı ne sızı ne bulantı yaşamasımlar

ay çok tatlı yazmışsin ve rahatlatıcı, bebek her türlü besleniyor yani, eskilerde öyle o kadar dikkat yokmuş zaten, sağlıklı olan oluyor herhalde umarım bu sefer daha kolay geçer senin icin de yine de, annem de hep hava atar hiç bulantisiz geçirdim diye ama herkeste öyle olamıyor, hepimizinki sağlıkla dogsun yeterki

Kesinikle canım bebek her türü besleniyor şöyle ki bunların yanında asla tek bir ilaç içmedim ne kan hapı ne vitamin yemek dahi yemeyen insan ilaç mı içecek vallahi oturup ağlıyordum bebeğim cılız doğacak herkes benle dalga geçecek diye eşimle ben yapılıyız biraz da

aa süper genetikten nasil geliyorsa öyle devam ediyor demek kiben şahsen 8 aylık 2 kilo 100 gram doğmuşum, yasamaz demiş büyükler ama belli olmuyor

aa süper genetikten nasil geliyorsa öyle devam ediyor demek kiben şahsen 8 aylık 2 kilo 100 gram doğmuşum, yasamaz demiş büyükler ama belli olmuyor
Tabikide belli olmuyor canı karnında olsun diyorlar ya öyle olsunlar inşallah şükür yaşamışsın bak ne güzle şimdi kendi çocuğunu alacaksın kucağına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…