2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Maşallah canım umarım yaptıranda yaptırmayan da hepsi en sağlıklı sonucu alır amaç her iki durumda da sağlık ama bazı kafa karışıklığı sebebiyle pek emin olamıyorum birde covid aşısı yaptırdığım için çok pişman oldum ben eskiden aşılara karşı bakış açım böyle değildi covidden sonra yaşananlar etkiledi beni

Oturmuş aşılar çiçek, menenjit vs bebek için yapılır tabi ama ben gebelikte tetanoz aşısı olmaktan biraz imtina ediyorum Canan Karatay vb düşüncedekiler o kadar sert açıklamalar yapmış ki onunla ilgili kafam karıştı açıkçası covid aşısını çıkar çıkmaz olmuştum aşılara karşı fikrim böyle değildi ama çok pişman oldum aşı olduğuma hakkımızda hayırlısı olsun inşallah en doğru kararı seçeriz

Hayırlı olsun sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah
Ne zaman transfer olmuştunuz?
Ben de bugün kese görmeye gittim ikisi de tutmuş doktorum haftasını söylemedi ama
24 mayıs'ta transfer olmuştum siz ne zaman transfer oldunuz ve Maşallah hayırlı olsun ❤ Allahım saglıklı sekılde kucagımıza alacagımız günleri göstersın inşallah ☺

Canan Karatay tetanozla mi ilgili dedi kaçırmisim, covid'i bilemiyorum, ama.su an zaten civid aşısı olmamıza gerek olmadığı için sorun da değil. tetanoz konusunda bir şey var mı bildigin? ya ben bebwkler ve çocuklar için bu arada kizamiktir, menenjittir yaptirmayip sağlıklı cocugunu hasta edenlere diyorum. ondan sorunlusun sen nasıl yaptirmazsin yani acayip insanlar var.

Be kadar çokmuş 4500 ben istanbulda özele gidiyorum 1600 tl ve 3 kere gittim sadece 1 kez ödeme aldı. Ayda bir ödeme alınıyor diğerleri kontroldü. Hatta vajinal kültür aldı bana teslim etti ben laboratuara götürdüm ondan da bir ücret almadı.. özel de olsa ultrasonla bakıyor sadece iyi ki gitmemişsin bu fiyat verilmez zaten

24 mayıs'ta transfer olmuştum siz ne zaman transfer oldunuz ve Maşallah hayırlı olsun ❤ Allahım saglıklı sekılde kucagımıza alacagımız günleri göstersın inşallah ☺
28 mayısta 5. Gün çift embriyo transferi olmuştum. Benim kaç günlük oluyo acaba? İnternetteki gebelik hesaplama programları doğru mu acaba

YouTube tetanoz aşısıyla ilgili Canan karatayın konuşması var canım evet bebeklere yapılmalı ama gebelikte biz yaptırmalı mıyız tetanozu emin olamıyorum bir kesim yaptırın diyor bir kesim gerek yok Canan Karatayın açıklamaları daha keskin bu konuda bizde kime inanacağımızı şaşırdık bakalım 20. Hafta çağırdılar doktorumun görüşünü de alacağım ona göre yaptırırım ama gerçekten insanın kafası çok karışıyor

Evet canım geçen ütü yaptım belim ve karnım ağrıdı hatta korktum leke falan olacak diye dinlenince geçti çabucak yoruluyorum
Bende birazdan başlıcam ütüye Korkutma beni
Bulantım çok var benim yaa kızımda olduğu gibi olmasın diye dua ettim ama malesef oluyor aşırı kötüyüm

Transfer günüm 29 Mayıs
En son regl tarihim 9 Mayıs sizce kaç günlük olduk internetten bakıyorum bürü başka diyor biri başka diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…