2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar kalan 7 ayımı ya hastaneye her gün giderek bebeğimi görerek ya da eve ultrason makinesi alarak geçirmeye karar verdim gerçekten her gün belirli saatlerde göğüslerimin acısı geçti, bulantım yok, canım bişey çekmiyo, uykum yok, karnım ağrıyo- karnım ağrımıyo gibi şeylerle kafayı yicem az kaldı.cuma günü kontrolden sonra muhtemelen ayda 1 kontrole döncez o 1 aylar nasıl geçecek hiçbir fikrim yok.

Tabikide belli olmuyor canı karnında olsun diyorlar ya öyle olsunlar inşallah şükür yaşamışsın bak ne güzle şimdi kendi çocuğunu alacaksın kucağına
ay inşallah kuzum ya, Amerikalılar gibi biraz daha iri vücut tipine geçmemiz lazım.zatem, sizin uremeniz iyi bir şey, bizde de baba uzun, iri ona çeker inşallah, bana çekerse bücür

Ev tipi ultrasonlar 6 aydan önce kalp atışını net ses getirmiyor kardeşim hemşire medikalciden bana söylemiş ama erken daha diye almadım. Tam olarak böyleyim bende bugün niye belim ağrmadı niye bulantım olmadı bebeğe bir şey mi
Oldu diye delircem. Bulantım olunca hah tamam falan diyorum analık delilik gerçekten

Ayyy deme öyle deme bugün sadece yarım tost ve 3 tane galeta yedim ve bir kızım var ona hazırladım birşeyler mecburen öğüre öğüre bulanmasın hiç mideniz inşallah aklınıza hiç kötü getirmeyin bebeğiniz sizinle her zamanda sizinle olacak hareketlerini hissetmeye başlayınca bambaşka oluyor inşallah o günleri de görelim

Çok iyi canım bende filtre kahve çok seviyorum kafeinsiz aldım bu sürede onunla idare ediyorum ama süt olayını dikkate almamıştım pastörize sütü nereden temin ediyorsun peki güvenli olarak önereceğin var mı

Kızlar progestan dex ve progestan fitil ne zaman bırakacaksınz bnm doktorum 10 hafta bırak dedi genelde 12 kadar kullanıyorlar estrofemi de bana 8 haftada kestirdi sizlerde nr durum

4 kilo mu maşallah ya bende avokado normalde seven biriydim şimdi hiç canım istemiyor muz ve yumurtada hiç yemek istemiyorum şeytan işi hep sağlıksız şeyler canım istiyor dün hamburger yedim bir aydır canım istiyordu resmen

Kızlar progestan dex ve progestan fitil ne zaman bırakacaksınz bnm doktorum 10 hafta bırak dedi genelde 12 kadar kullanıyorlar estrofemi de bana 8 haftada kestirdi sizlerde nr durum
Ben estrofemi 8. Haftada bıraktım 12. Haftada da diğer ilaçlarla ilgili yeniden düzenleme yapılacak denildi umarım bırakırım ya fitilin kokusu geliyor bana beni çok rahatsız ediyor ve günde üç kez iğne vuruyorum yoruldum

Fitilim kokusu banada aşırı gelşyor yaaa Bulantım ek oluyor resmen tuvalete gitmek istemiyorum

Canım ne istiyorsa ye canım takılma hiç ay sağlıksız yedim faşan diye zaten dengelersin eminim yumurta ağzıma süremiyorum malesef bende ceviz falanda yiyemiyorum aslında ben hiç birşey yiyemiyorum yine

Canım ne istiyorsa ye canım takılma hiç ay sağlıksız yedim faşan diye zaten dengelersin eminim yumurta ağzıma süremiyorum malesef bende ceviz falanda yiyemiyorum aslında ben hiç birşey yiyemiyorum yine
En doğrusu her şeyde denge hayat kurallarla geçmiyor sanki ters etki oluyor dikkat edeyim dedikçe daha çok uzaklaşıyorum dengede kalmaya çalışmak en iyisi

fitilin kokusu aynen beni de kendimden soğutuyor, iğneden daha fena fitil ya.

bu arada sütü migros vs marketten cam şişe sek ya da içim aliyorum, onlar güvenilir geliyor.

fitilin kokusu aynen beni de kendimden soğutuyor, iğneden daha fena fitil ya.

bu arada sütü migros vs marketten cam şişe sek ya da içim aliyorum, onlar güvenilir geliyor.
Tamamdır canım teşekkür ederim bende o markaları tercih ederim ayy fitil konusunda yalnız değilmişim cinsellik işini konuştunuz mu doktorla acaba ben sormadım bir şey diyen de olmadı 12 haftaya kadar mı yasak 9 ay boyunca mı

bana tam olarak 12 hafta tamamen yasal, sonrasında da 9 ay ya kondomla ya da dışa boşalarak, çünkü spermin içindeki bir madde zarar verebilir dedi biz şok bu fitiller vs bitmeden zaten hiç hevesim de yok da tanı tek taraflı degil, 22. haftadan sonra artık, bir tarafım da sevindi buna fitil de biter o zamana belki tamamen

Kafeinsiz kahve işlem görmüş kahve olduğu için daha zararlı diye okumuştum. Yanlış yönlendirme olmasın ama bi sorabilirsiniz doktora

Arkadaşlar bende başlıyorum inşallah fakat şuan tetkiklerdeyiz ve sizden ricam tecrübelerinize dayanarak bilgi almak istiyorum .

Eklentiler

• IMG_0142.jpeg
    122,8 KB · Görüntüleme: 35
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…