2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Maşallah benimki hem hareketli hem çok konuşuyor aşırı ozguvenli bi cocuk o bizi baya baya yordu bunda sakin bebek olur inşallah genelde ters olur diyolar hayırlısı Allah'tan
Deme deme öyle ters falan herkes aynı şeyi diyor zaten ilk i çok usluydu sen şimdi görcen çocuk büyütmek neymiş falan diye

Etligi bmde biliyorum evet o doktor orda doğum yaptırdı ama hani eşi zaten gebe takibi doktoru yani her şeyi ona danismistr inşallah bnde iyi bir doktora denk gelir teşekkür ederim

Etligi bmde biliyorum evet o doktor orda doğum yaptırdı ama hani eşi zaten gebe takibi doktoru yani her şeyi ona danismistr inşallah bnde iyi bir doktora denk gelir teşekkür ederim
Dokotr siteleri var canım mhrs den doktorların isimlerine bakım google yazıyorum Doktor siyelerinden yorumlarını okuyorum ona göre sıra alıyorum bende sende bakabilirsin canım

ay menenjit aşısı çok önemli, daha hamile kalmadan aklımdaydı, bizim doktor bir hikaye anlatmıştı, aile yaptırmamış işte böyle yok aşı zararlı falan safsatalarina inanip, tüp bebek bir de. kaçıncı nda yapılıyor bebek doğduktan sonra? sağlık ocağı takip ediyor mu?

Dayanilmayacak bir ağrım yok ama kasıklarım ağrım oluyor baya doktorum normal dedi sizin gibi dedi rahim temizlemesi oluyor ilacını kullan dedi

Canım ben başta özel araştırdım Koru ya gidecektim ama hem evime çok uzak hem çok pahalanmış evim etlikte ve görümcem 2 ay önce etlik şehir hastanesinde doğum yaptı çok memnundu bende bi deneyim dedim ilk kontrole oraya gittim hem çok özenli hem temiz hem cihazları çok yeni doktorları da iyi bence gidebilirsin

Canım doktorun adı ne ben şimdi dün kesemi gördüm onun için 4250tl verdim her muane o değişiyor 9ay özele gidersem ben biterim şimdi sen kaç haftalıksin

Yok çocuk doktorunuz takip edecek onu ben 4 aylıkken başladım 2 yaşında son dozu atıldı doktorumuzu önerdiği takvime göre attırıyorsunuz canım.

Canım doktorun adı ne ben şimdi dün kesemi gördüm onun için 4250tl verdim her muane o değişiyor 9ay özele gidersem ben biterim şimdi sen kaç haftalıksin
Çok fazla ya yani özele gidecek bir durum söz konusu değil bence şöyle ki ilaçlarınızı hala tüp bebek doktorlarımız kontrol ediyor gideceğim herhangi bir doktor sorun olmadıkça sadece kese ve kalp atışı ilk etap için sonuçta önemli olan 4. Ay itibari ile bakılması ben ayrıntılı ultrosundan sonra devam etmeyi düşünüyorum özele yani gidersem oda memnun kalıp devam edebilirim de devlette. Ama 4.500 tl her muayene çok fazla. Zaten ilaçlar bir sürü para ne bileyim hakkımızda hayırlısı vallahi

Çok sevindim canım sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Reactions: dhn
Hayırlı olsun sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah
Ne zaman transfer olmuştunuz?
Ben de bugün kese görmeye gittim ikisi de tutmuş doktorum haftasını söylemedi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…