2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İnşallah hiç başıma gelmedi ilk transferim deneyimim da çok yok açıkçası yani böyle çok çok az ama eve gelince baltım kahverengi lekeydi birazda korktum ama inşallah tutunmuştur
Kahverengi kuru kan gibi mi benimde öyle azaldı gibi bakalım . Bir ağlama krizi moduna girdim, tutmadı olarak düşünüp hayatıma devam ediyorum erken test vermeyi de düşünmüyorum. 10 da tekrar test istediklerinde tekrar tekrar hüzün yaşmak istemiyorum .

Vallahi beni transferden sonra yatırmadılar bile transferi yapıldı pantolonumu giydim eve geldim yürüyerek bana dedi ki istersen halay çek onu koyduğumuz yer öyle birden düşecek bir yer değil istediğini yap dedi ben düğüne gittim şehirlerarası yolculuk yaptım ve çalışıyorum da işim ayakta şükür pozitifim

Benim doktorum özellikle yürüyüş yapmamı istedi çünkü kanlanmasını canlanmasını istedi

Neden tutmadı olarak düşünüyorsunuz ki kahve leke görenlerin çoğu pozitif sonuç almış

aa ne güzel, bence 40'in şansı size de gelecek, çok sevindim! bol şans ve sağlıklı, mutlu bir bebek diliyorum size, güzel olacak İnşallah

Beni çıkarabilirsiniz grubtan negatif oldu Malesef bugün sonucu öğrendik

Gebelik öğrenmeden önce kahverengi leke gören arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz? Adet günüm normalde bugün sancım var bayada sürdü ve küçücük bi kahve lekelenme gelmiş kuru çamaşırımda

Çok şükür çok sevindim canım ya gelmiş geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…