2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Matematik öğretmeniyim 0.8= 0.80 siz bilirsiniz
Doğrudur matematik öğretmeni olabilirsiniz ben bana doktorun verdiği bilgiyi söylüyorum burada meslek tartışmıyoruz veya hangisi doğru hangisi yanlış tartışmıyoruz doktor bana ne diyorsa onun bilgisini verdim bende mali müşavirim siz bilirsiniz ☺️

Hadi ya belki fsh lh oranı için demiştir.
Diğer değerlerin hepsi güzeldi hatta bir senelik gebelik elde edemedik ya menopoza girersem diye tüp bebeğe girdik ama yumurta toplamadan sonra doktor bu değerde olman mümkün değil yumurtalarını asla böyle çıkmazdı dedi az da olsa olsa yanılma payı oluyor bu değerde en iyisi ultrason ile rezerviine bakmak demişti benim için korkulu zamanlardı ama şükür atlattık ama şöyle gebelikte elde edemedik artık neyden dolayı olduğunu bilmiyorum🙏🏻

3. Gün embriyosu muydu? Benim transferimin bugün 8. Günü erken gebelik testim negatif. Test günüm çarşamba ama endişelenmeye başladım 😕
Evet 3. Gün çift embriyo idi. Benim transferden ıkı gun sonra felaket sekılde kasık ve bel agrım basladı. Beşinci gün hareket edemiyodum acıdan o yüzden yapayım dedim. Endişelenme lütfen genelde 9-10 gün sonra çıkıyormuş. İnşallah en kısa sürede pozitifi görürsün için rahatlar 🙏🌸

Diğer değerlerin hepsi güzeldi hatta bir senelik gebelik elde edemedik ya menopoza girersem diye tüp bebeğe girdik ama yumurta toplamadan sonra doktor bu değerde olman mümkün değil yumurtalarını asla böyle çıkmazdı dedi az da olsa olsa yanılma payı oluyor bu değerde en iyisi ultrason ile rezerviine bakmak demişti benim için korkulu zamanlardı ama şükür atlattık ama şöyle gebelikte elde edemedik artık neyden dolayı olduğunu bilmiyorum🙏🏻
Nasip inşallah vakti saati şimdidir de rabbim kolaylıkla nasip eder ❤️💕

Hanimlar 1 sezeryan sağlıklı doğumum var. Defalarca ultrason girdim.defalarca vajinal bakıldı.1 kez kürtaj oldum üniversite hastanesinde.boyle.bir şey olsa şimdiye kadar dr lar görmez miydi .2.kurtajda gittiğim dr rahimde perde var hsg çekelim dedi.bundan sonraki süreçte tüp bebek düşünüyorum.bebeklerim kromozom anomalisi ile oluşuyor

X