2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Sizinle aynı zamanlar transfer olmuşuz benim de test günüm pazartesi benim lekelenmem hiç olmadı ama bence üzülmeyin çünkü hemşire bana transferden sonra uzun süreli değil de az lekelenme gibi şeyler gelirse yerleşme kanaması olabilir demişti☺️ benim de dördüncü günden sonra kaşık ağrılarım başladı birkaç gündür olmuyordu ama bugün gene oldu bel ağrısı da mevcut

Kızlar ağrım sızım ve kanamam yok idrar tahlili ve kan tahlili verdim malesef annemlerin burada kadın doğum acil yok eğer doktor da annemin karşı komşusunun oğlu çıktı beklemedeyim şaunda sonuçlar çıkınca kadın doğum uzmanını Arıcam abla dedi şuanda kendimi iyi hissediyorum bence bebeğim güzelce yerleşti ve ben buradayım dedi kendi gösterdi Rabbim beterinden korusun inşallah 🤲🧿🤗

Kızlar ağrım sızım ve kanamam yok idrar tahlili ve kan tahlili verdim malesef annemlerin burada kadın doğum acil yok eğer doktor da annemin karşı komşusunun oğlu çıktı beklemedeyim şaunda sonuçlar çıkınca kadın doğum uzmanını Arıcam abla dedi şuanda kendimi iyi hissediyorum bence bebeğim güzelce yerleşti ve ben buradayım dedi kendi gösterdi Rabbim beterinden korusun inşallah 🤲🧿🤗
Ay çok şükür canım çok geçmiş olsun bebişler tek tek kendini gösteriyor rabbim korusun inşallah 🙏

Evet ben 10+10 rapor alıp üstüne de yıllık izin almıştım hep yattım düşügüm de 24. Gün oldu. Dediğiniz gibi bu kez kısıtlamak istemiyorum kendimi. Bir de çokkk kilo aldım bu süreçte şimdi onları vermeye çalışıyorum
Bana doktorum iki gün dinlenelim sonra normal hayata dönebilirsin dedi. Ben de gayet ev işi yürüyüş falan yaptım. Sürekli yatsam aklım hep orda olurdu. Stres bence bu süreçte en kötü şey.

kızlar bugün 9. Günüm bel ve karın ağrısı yaşamıştım tırnağımın ucu kadar küçük bi kahve leke gördüm iç çamaşırım da ıslak sıvı değil ama lekelenmiş sizce bunun sebebi nedir yaşayanlar aydınlatabilir mi ?

kızlar bugün 9. Günüm bel ve karın ağrısı yaşamıştım tırnağımın ucu kadar küçük bi kahve leke gördüm iç çamaşırım da ıslak sıvı değil ama lekelenmiş sizce bunun sebebi nedir yaşayanlar aydınlatabilir mi ?
ben de bu sefer olmadı ama normal ilk gebelikte olmuştu, yerleşme lekesi olabilir, inşallah öyledir diyelim🤍🙏🍀🧿

Pinar314 Pinar314 merhaba ilk yazınızı şimdi okudum ve sizin adınıza çokkkk sevindim, sağlıkla ilerlesin bebiş inşallah 🙏 bende 40 yaşındayım hamile kalamadım hiç, görünürde sorun yok bakalım 2. Transferim beklemedeyim bende 🥰

X