2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım teşekkür ederim bende çok üzüldüm beklemiyodum umutluydum çünkü acaba erken olduğu için mi bu şekilde oldu yoksa yokmuydu gerçekten bilmiyorum kan sonucum cuma inşallah sonucum pozitif olur

Kızlar selam yaklaşık 10 gün önce kimyasal gebelik geçirdim doktor 10,88 den 12 ye çıkan değerimi kimyasal olarak adlandırmıştı bizde umudu kestik tamamen fakat dün kahverengi çamur şeklinde lekelenmem oldu akşamına mide bulantısı kusma oldu içime kurt düştü sabah gidip kan verdim kan sonucum 109 a çıkmış doktorum dış gebelik olabilir dedi bu sefer cuma tekrar kan vermemi istedi muayeneye çağırdı fakat benim fallop tüplerim bundan 4 ay önce alındı yani dış gebelik ihtimaliyle ilgili nedir ne değildir kestiremiyorum internette bununla ilgili birşey yazmıyor var mı bilgisi olan

Bilmiyorum ben belçikadayım Burda doktorlar çok farklı çalışıyo
Evet dun test verdim daha 9 cu gunum 102 çıkmıshtı asıl test gunum cumaydı normalde erken verdim

Anlamadım transfer ettiğimiz günü nasıl 2 haftalık kabul ediyor normalde adet gününden hesaplanılmıyor mu ? Bu çok kafamı karıştırdı doktora sormam lazım heyecandan aklıma gelmemişti ayrıntılar. keseydi kalp atışıydı derken ben transferin 15. Günü test yaptım. Yani 47 günlükken doktora gittim benim hesaplamama göre

Doktorunuzun haberi yok mu tüplerinizin alındığından ilginç bir durum olmuş inşallah güzel haberler alırsınız rabbimin mucizelerine akıl sır erdiremeyiz

Tabikide doktorunuzu dinleyin benim dondurulmuş embriyo idi 5. Gün 2 adet 27 Mayıs da transfer oldum bugün tahlil istedi birde cuma günü vereceğim haftaya da kese içim çağırdı

Kizlar acilde, burada Göztepe şehir hastanesi acile geldik, baktilar, bebek duruyor çok şükür. Neden dedim? E düşük tehdidi tabi, 40 yaş, tüp bebek olunca dedi, keşke biraz insan olsalar ya, ben direkt mezara mı gideyim 40 diye ne yapayım anlamadım. Neyse şu an için yapabileceğimizi yaptık, çok teşekkür iyi niyetiniz ivin, valla bu grup çok iyi niyetli, her kadını bilmem ama.bu gruptaki kadınlar çok mutlu olsun ve anne olsun Allah'ım duy sesimi.

Tabikide doktorunuzu dinleyin benim dondurulmuş embriyo idi 5. Gün 2 adet 27 Mayıs da transfer oldum bugün tahlil istedi birde cuma günü vereceğim haftaya da kese içim çağırdı
Aynen dinliyorum canım hayırlısı olsun inşallah Benimde öyle 5.gun dondurulmuş embriyo 1 adet koyuldu 27 Mayıs'ta aynı gün de olmuşuz zaten cuma günü benimde test günüm 7 Haziran Pozitif mi sizin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…