2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Siz promester iğneyi ne zaman vuruldunuz. Yani kaçıncı haftanızda. Ağrım var die vurulcam bende kasık ağrım normal mi acaba
Ben transferden önce başladım o iğneye iki günde bir vuruluyorum zaten. Bende lekelenme olduğu için doktorum üç gün üst üste vurul demişti. Bence doktorunuza danışmadan iğne yaptırmayın benim ilk günden beri Kasik ağrım var doktorum normal dedi hem rahim büyüdüğü için hemde minik bir iki tane miyom varmış onlar ağrı yapıyor dedi 😊

Ben transferden önce başladım o iğneye iki günde bir vuruluyorum zaten. Bende lekelenme olduğu için doktorum üç gün üst üste vurul demişti. Bence doktorunuza danışmadan iğne yaptırmayın benim ilk günden beri Kasik ağrım var doktorum normal dedi hem rahim büyüdüğü için hemde minik bir iki tane miyom varmış onlar ağrı yapıyor dedi 😊
Doktorumu aradım sabah o dedi vurul iyi olur diye. Bende kanamam olmayınca emin olamamıştım.

Hadi ya bende bugün dayanamayıp yaptım ama sabah ama öyle bir sonuç aldım ne kadar doğrudur bilemedim erken mi acaba diye düşündüm ama doktorun çok erken yaptırmış 12 gün yaptirmamami istedi benim doktorum 7 Hazirana baya erken demiş sana benimde bugün test gününü saymazsak 9.gunum sayarsak 10 günüm bilemedim acaba kan testi için 12 beklesem
Kandaki değerin kaç olması gerekiyor peki?

Merhaba kızlar hamile olupta yanı testi pozitif olupta progesteronu duşuk olan var mı acaba??
Canım benim pozitif ama progesteron testini en son tranaferden önceki gün yaptırdım şu anda günde iki fitil iki de göbekten iğne olarak progesteron kullanıyorum senin durumun nasıl acaba sorduğuna göre merak ettim

Canım benim pozitif ama progesteron testini en son tranaferden önceki gün yaptırdım şu anda günde iki fitil iki de göbekten iğne olarak progesteron kullanıyorum senin durumun nasıl acaba sorduğuna göre merak ettim
Canım ben günde üç kez fitil kulanıyorum sadece iğne falan yok bnde ama progesteronum düşük yarın doktora gidicem bakalım ne diyccek ilk transferimden sona da çok düşüktü olmadı korkuyorum çok 😕

Canım ben günde üç kez fitil kulanıyorum sadece iğne falan yok bnde ama progesteronum düşük yarın doktora gidicem bakalım ne diyccek ilk transferimden sona da çok düşüktü olmadı korkuyorum çok 😕
Neden yok acaba iğne benim iki trasferimde de aynı ilaç ve kullanımı yani üstelik geçmişinde de düşüklük varken neden daha fazla yükleme yapmadı acaba düşme nedeni varmı acaba bakıldı mı hamilesin değil mi

Dayanamayıp test yaptım bende. Kan verdim. 2.36 çıktı. Normalde test günüm cuma. Belki artar diye dua ediyorum.

X