2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ay o kadar htiyacım vardı ki Allah razı olsun dua edin bana da tam ketum mantıklı ve dirayetli biriyimdir hayatımda ilk kez böyle birşey oldu galiba hormonlardan , sonra da bebeğim kesin gitti diye ağladım üzüldüm eabbim bu yük çok ağır ama sen varsın bekleyen herkese müjdeli haber aldırsın

canım benim, çok sağol ben de aynı öyle dusunuyorum, hepinize sarilasim geliyor, hep sizde aklım, inşallah evet bu endiseleri atlatıp guldugumuz gunler olur istisnasiz hepimizinsen de dert yapma bugün bir arkadaşım (o da tüp bebekle oğlu oldu) ilk üç ay ara ara hep açıklanamayan bir kanamasi olduğunu söyledi, bir de Instagram'da hülya dede diye bir proesor doktor var, bak bunu izle, link çıkar mı burada bilmiyorum da, özetle bebekle anne kan bağı oluşurken olabiliyormuş

Amin güzelim, sen de sıkıntı görme inşallah! başımıza gelen örneklerden cok daha iyi insanlar yetiştirelim inşallah

Takip ederim hemen bilgilerini enerjini çok seviyorum etrafına saçtığın ışık hayatında bir ömür yolunu aydınlatsın canımm

Takip ederim hemen bilgilerini enerjini çok seviyorum etrafına saçtığın ışık hayatında bir ömür yolunu aydınlatsın canımm
ay gözlerim doldu, asıl senin güzelliğin derler ya, gerçekten öyle, senin de bebeğimin de hayati hep sağlıkla mutlulukla geçsin inşallah, kocaman sarildim sana, kız kardeşlik kazanacak

ay gözlerim doldu, asıl senin güzelliğin derler ya, gerçekten öyle, senin de bebeğimin de hayati hep sağlıkla mutlulukla geçsin inşallah, kocaman sarildim sana, kız kardeşlik kazanacak
Kesinlikle öyle amin bilmukabelem canım güzelliklerle inşallah sana, buradaki diğer yazanlara; gece uyumadan, aklıma gelince, şu an o kadar dua ettim ve ediyorum ki hem ferahlıyorum bu enerjiyle hem daha güzel şeylere kapı aralıyorum hissiyatına giriyorum

Merhaba kızlar, erken trst vermek durumunda kalmıştım pazartesi günü 224 çıkmıştı. Bugün asıl test günümdü, 515 cıkmıs değerim. Doktor bir daha kan vermeme gerek olmadıgını soyledı haftaya kese için randevu verdiler. Allah inşallah kucagımıza alacağımız günleri de göstersin. Sonucu negatif gelen arkadaşlarımız da inşallah en kısa zamanda pozitif sonuçlar ile müjdeler versin bizlere ❤

Kızlar ya benim karnım son 1 haftadır çok şiş. Gaz mı diyim, ödem mi diyim… azcık birşey yiyim davul gibi geriliyorum. Hareket ederken zorlanıyorum öyle şişim. Ağlıcam sinirimden artık. Bol su tüketiyorum ödemim olmasın diye. Yazın ödem yapıyor vücudum ama karnım Şuan ayrı bir dünya oldu. Beni görseniz 6 aylık hamile sanarsınız öyle şişim 3-4 gündür de başım ağrıyor

Bebişle iyi olmanıza çok sevindim. İnsanlar patavatsız ve hadsiz gerçekten, inşallah bir daha böyle bir endişe yasamatmasın Rabbim

Kızlar sağlık ocağında verdiğim kan sonuçları e nabıza düşmüş baktım şimdi de devlet hastanesinde 451 çıkmıştı bthcg sağlık ocağında 881 çıkmış 900 ve üstü gelir demiştim ama sorun olmaz herhalde dimi labarotuvarlar arasında fark oluyor diye okumuştum

Hem fark oluyor hemde %60 artışı yeterli buluyorlar genelde endişelenme

Oy hayırlı olsun 2 katına yakın zaten sağlıkla kucağınıza Almak nasip olsun

Kızlar benim kasık ağrısı bitti artık sanırım göğüslerimde daha çok ağrıuordu ağrısı azaldı ama göğüslerim daha şiş büyüdü
Test günüme 3 gün kaldı. Sizde teste yakın zamanlarda belirtiler nelerdi? Benim bu durumum suanda normal mi sizce?

Evet canım benim de aynı oldu göğüslerimin hassasiyeti azaldı hatta korktum baya. Ama şişkinliği geçmedi. Sonra pozitifi gördüm
Şimdi çok fena yürürken bile canım yanıyor. Bazı sabahlar yataktan kalkarken beynime vuruyor uç acısı. İnş güzel haberler alırsın

Arkadaslar merhaba bende 31 mayista 6.gün 5ab ve 3bc dondurulmus transfer oldum. Hicbir sekilde belirtim yok bugun 6.gunum lutfen moral verir misiniz. 3.denemem daha once hiç tutmadi

Ay ne güzel hayırlı olsunİnşallah canım ya uçları hiç acımıyor ama böyle elleyince içleri falan açıyor bide aşırı dolgun. Kaşık ağrın nasıldı canım peki? O baya geçti bende 4.5.6 günler ara ara uep bi adet sancısı gibi hafif ağrılar hissettim ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…