2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bir de vücut ısım fazla gibi eşime öyle söylüyor ama kan sulandırıcı iğne de kullanıyorum artık kan akışı ile alakalı mı yoksa başka bir durumdan mı bilmiyorum başına gelen oldu mu

Gecikiyorsa rabbim bir güzellik verecektir sana tavsiyem bu süreçte yumurtalarının oluşması için çabala belki doğal yolla bile olabilir umutsuz olma hiç o kadar çok örneği var ki benim eltimin 15 sene çocuğu olmadı tüp bebek yaptı 4. Denemede tuttu kızı daha bir yaşına girmeden şu an doğal yolla hamile daha gençsin mutlaka olur ben o hissi aldım senden 🙏
Amin inşallah canım ama doğal yolla mümkün değil yumurtam yok çünkü o yüzden hamile de kalamiyorum adet normal olmuyorum zaten ilaçla oluyorum tabiki Allah'ım ne derse o bir anda güzellestirebilir ama o konuda biraz normal yolla umutsuzum benimde 4.denemem ama hayırlısı olmadı tabiki kan testi netlestiricek ama umudum da yok pek

Gece idrara kalktığım için ben idrar testi yapmamıştım. Çünkü idrardaki hcg düşüyor. Moral bozma ama bence de 2 gün daha bekleme kan ver varsa artık çıkar zaten. Yoksa da ilaçlarını bırakırsın en azından. Seni çok iyi anlıyorum. Rabbim yardımcın olsun. Maddi manevi çok zor bir süreç. Ama vakti değilse de ne yaparsan yap en kaliteli embriyo da olsa, en güzel merkez de olsa olmuyor. Vakti geldiğinde ümitsiz bir embriyo bile tutabiliyor. Sen niyet ettin çaba verdin. Rabbim bunları gördü. Gerisi onun takdiri. Hayırlıyı hayırsızı biz bilemeyiz. Belki de olmasını istediğimiz şeylerin olmaması bizim için daha hayırlıdır. İçini ferah tut bu yüzden 🌸
Gece yapmadım canım bende sabah yaptım geçen sene hatta 1 gün öncesinden akşamdan kan vermiştim pozitifti hem idrerda hem kanda ama bunda öyle değil bişey de hissedemiyorum öyle yani olumsuz olduğu çok belli ama erkendir belki o yüzden de olabilir diye düşündüm belki geç tutunmadir.Hayirlisi olsun inşallah ♥️☘️ yapicak bişey yok rabbim ne derse o olur artık 😚 hastaneye götürcek kimse yok zaten eşimde izin vermez testi bilmiyor henüz

Kızlar bugün aile hekimliğinde kan verdim. 9. Günüm aile hekimi evde yaptığım testler için tüp bebekte yalancı gebelik olabilir pozitif olmayabilir dedi. Yarın çıkacakmış sonuçlar. Modumu düşürdü bu durum olabilir mi sizce de böyle bir şey
Canım bende Sabah yaptım test evde ama olumlu değildi kan vermedim henüz bekle demişlerdi 12 güne kadar cuma test günüm benimde modum düştü üzüldüm

Baya yoğun kanama geldi benden belimde çok ağrıyor sanki düşük yapacak gibi hissediyorum 😔 hazırlanıp kızımla doktora gidicem şimdi dua edin canlar tutunsun bebisim😔 kızım o kadar çok kardeşi olmasını istiyor ki o da şuan anladı bizim moraller sıfır 😔😔😔
Ay canım geçmiş olsun 😪😪Bende kötü hissediyorum kendimi olumsuz galiba kan testi vermedim ama idrar negatif oldu çok üzüldüm bende bugün normalde 10 gün ama transferi saymazsak 9 gündeyim erken mi yaptım bilemedim ama yine de silikte olsa çıkardı diye düşünüyorum.bende çok istiyorum.insallah bir sıkıntı yoktur.

kızlar benim de tek belirtim arada olan kaşık ağrısı kaşık ağrılarım beşinci günde başladı ara ara oluyor onun haricinde göğüs hassasiyetim var ama transfer olmadan önceki günlerde de aynı hassasiyet vardı o yüzden onu tam olarak ona bağlayamıyorum haricinde belirti var mı bilmiyorum bence yok inşallah tutulmuştur çok stresli bir süreç ilaçlardan dolayı adet olmuyormuşuz kaşık ağrısı inşallah tutunmaya başladığı için olan bir şeydir
Kiminde hiç belirti olmuyor tutuyor. Kiminde ağrı oluyor tutmuyor. Ben artık bebişin geleceği varsa, her türlü geleceğine inanıyorum.

Kızlar bugün aile hekimliğinde kan verdim. 9. Günüm aile hekimi evde yaptığım testler için tüp bebekte yalancı gebelik olabilir pozitif olmayabilir dedi. Yarın çıkacakmış sonuçlar. Modumu düşürdü bu durum olabilir mi sizce de böyle bir şey
Taze transferse çatlatma iğne kullanınca onun içinde de hcg hormonu olduğu için yalancı pozitif çıkabiliyor ama donmuş transferde asla öyle bişey mümkün değil

Kiminde hiç belirti olmuyor tutuyor. Kiminde ağrı oluyor tutmuyor. Ben artık bebişin geleceği varsa, her türlü geleceğine inanıyorum.
Kesinlikle haklısın belirti aramamak lazım ama insan da endişeleniyor biraz bilmiyorum benim erken mi gerçekten tutmadı mi kan testi yapmadım henüz ama içimde iyi bir his yok sabahta idrarı görünce iyice modum düştü üzüldüm hayırlısı olsun inşallah yapicak bişey yok malesef

5. Gün embriyosu 9. Gün tahlil verdim 209 çıktı :)))
Maşallah ne güzel hiç idrar yaptınız mı?bende 5.gun taze dondurulmuş embriyo bugün tarnsferle beraber 10.Gun oldu transferi saymazsak 9.gun evde yaptım test negatif çıktı ama kan testim 12.gun cuma günü bekleyeyim dedim Bende

Benim kasık ağrılarım vardı yine negatif oldu belirtiler çokta önemli değil galiba artık hayırlısı deyip bekleyeceğ

Taze transferse çatlatma iğne kullanınca onun içinde de hcg hormonu olduğu için yalancı pozitif çıkabiliyor ama donmuş transferde asla öyle bişey mümkün değil
Donmuş transfer benim iyi sevindim bakalım inşallah kanda da yarın pozitif görürüm🙏

Maşallah ne güzel hiç idrar yaptınız mı?bende 5.gun taze dondurulmuş embriyo bugün tarnsferle beraber 10.Gun oldu transferi saymazsak 9.gun evde yaptım test negatif çıktı ama kan testim 12.gun cuma günü bekleyeyim dedim Bende
Evde hiç yapmadım doktorum 9. Gün vermemi istedi benden bugün tam tahlil günümde

Evde hiç yapmadım doktorum 9. Gün vermemi istedi benden bugün tam tahlil günümde
Hadi ya bende bugün dayanamayıp yaptım ama sabah ama öyle bir sonuç aldım ne kadar doğrudur bilemedim erken mi acaba diye düşündüm ama doktorun çok erken yaptırmış 12 gün yaptirmamami istedi benim doktorum 7 Hazirana baya erken demiş sana benimde bugün test gününü saymazsak 9.gunum sayarsak 10 günüm bilemedim acaba kan testi için 12 beklesem

Bizim 5+6 dedi doktor. Benim hesabıma göre 6+5 gözüküyor ama ultrasonda 1 hafta geri gelir diyorlar doğru mu bilemedim. Ama çok şükür duyduk bu stresi de attık ya rabbime binlerce kez şükürler olsun. Biz kalpten emin değildik kese görüp geliriz diye düşünüyorduk ama içimden bir ses kalp atışını da dugamacağımızı söylüyordu zaten ☺️ bizde haftaya gidicez kontrole. Çok şükür rabbime bu yollarda evlat için yürüyoruz artık 🙏 rabbim isteyen herkese nasip ersin inşallah.
Bize söylediği transfer edildiği günü 2 haftalık kabul etmemiz gerektiği , öyle hesaplayınca tam 5 haftalıkken girdim ultrasona. Aslında bende kalp beklemiyordum ama doktorumuz kalp atışı var ama duyulmayabilir deyince heyecanlandım 🥹 şimdi siz duyduk deyince inşallah bizde mi problem yoktur diye düşündüm ama sizin gününüz benden ileriymiş. Ben erken test yaptığım için test sonucunu görünce 10 gün sonra kontrol dedi o yüzden sanırım 🙈 günümde test yapsam 10 gün sonrasında belki Bizimde kalp duyulacaktı şimdi haftaya kadar bekleyiş sürecek 🥹 peki sizi bir daha ne zaman çağırdı kontrole

Ah sanırım biz konuşmuştuk ben dün gitmek zorunda kaldm haftasonu lekelenme olunca kese kalp atışını da duyduk sen naptin canım?
Aa peki ne dediler canım lekelenme neden olmuş inşallah sorun yoktur, biz sadece kese ve bebeği görebildik kalp atışı var ama sesini duyamadık küçük olduğu için dedi doktor siz kaçıncı gününde gittiniz ben tam 5 haftalıktım

Lütfen öyle düşünme burada okumuştum kadın resmen kanamam patladı durduramıyorduk diyordu ama yine bebeğine kavuştu sen git hastaneye baksınlar için rahat eder önlem de alınır Allahın izniyle inşallah sorun olmayacak haber ver bize de
Çok şükür iyiyiz🙏🙏🙏 herswy yolunda görünüyor biraz dinlenmem gerekecek sanirim🤗

Ay canım geçmiş olsun 😪😪Bende kötü hissediyorum kendimi olumsuz galiba kan testi vermedim ama idrar negatif oldu çok üzüldüm bende bugün normalde 10 gün ama transferi saymazsak 9 gündeyim erken mi yaptım bilemedim ama yine de silikte olsa çıkardı diye düşünüyorum.bende çok istiyorum.insallah bir sıkıntı yoktur.
Yine de kesin sonucu kan testi verir biraz daha bekleyin derim 🙏🙌 Rabbım hayırlısını versin inşallah

X