2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Aa peki ne dediler canım lekelenme neden olmuş inşallah sorun yoktur, biz sadece kese ve bebeği görebildik kalp atışı var ama sesini duyamadık küçük olduğu için dedi doktor siz kaçıncı gününde gittiniz ben tam 5 haftalıktım
Olabilir lekelenmeler dedi bugün de baya yoğun kanamam oldu ama görünen kanama alani yok yeni olduğu için de gorunmeyebilir dedi bakalım şimdilik iyiyiz 6+3 de gitmiştim

Merhaba 🤗 ben 2019 yılında tüp bebekle çocuk sahibi oldum bu sene tekrar tedavi gördüm ilk transfer negatif , ikinci transferde 5. Günüm pazartesi test günüm ama cuma günü iehir dışına çıkmam gerekiyor ve korkuyorum :KK43: yarın kanda bir test yaptırsam bir sonuç çıkar mı sizce?

Canım bende iki gün önce oldu çok azdı kahverengi lekelenme doktorumla iletişime geçtim çok az diye normalde iki günde bir promester iğne oluyordum onu üç gün üst üste vurul dedi. O gün içerisinde iki tane vurulmuş oldum aynı gün içerisinde geçti lekelenme
Siz promester iğneyi ne zaman vuruldunuz. Yani kaçıncı haftanızda. Ağrım var die vurulcam bende kasık ağrım normal mi acaba

Bize söylediği transfer edildiği günü 2 haftalık kabul etmemiz gerektiği , öyle hesaplayınca tam 5 haftalıkken girdim ultrasona. Aslında bende kalp beklemiyordum ama doktorumuz kalp atışı var ama duyulmayabilir deyince heyecanlandım 🥹 şimdi siz duyduk deyince inşallah bizde mi problem yoktur diye düşündüm ama sizin gününüz benden ileriymiş. Ben erken test yaptığım için test sonucunu görünce 10 gün sonra kontrol dedi o yüzden sanırım 🙈 günümde test yapsam 10 gün sonrasında belki Bizimde kalp duyulacaktı şimdi haftaya kadar bekleyiş sürecek 🥹 peki sizi bir daha ne zaman çağırdı kontrole
İnternette tüp bebek haftalık hesaplama yazınca bir sayfa çıkıyor onda çıkan haftayla ultrason aynı çıktı benim adete göre değil embriyo transferi tarihine göre drlar adet tarihini baz alıyoruz genelde

Kanama alani göremedi ama yeni olduğu için olabilir dedi coraspirini kesti bakalım ufak leke olabilir diyorda sabah baya kanama geldi bebek iyi kalp atışını 130 7 haftalık gibi dedi hayırlısı bakalim🙏
Süper kese etrafında kanama yoksa için rahat olsun Allahın izniyle hiçbir şey olmaz 🥲 mfk bir videosunda kalp atışı duyulduktan sonra her hafta düşük riski azalır diyordu içini ferah tut 🙏

Olabilir lekelenmeler dedi bugün de baya yoğun kanamam oldu ama görünen kanama alani yok yeni olduğu için de gorunmeyebilir dedi bakalım şimdilik iyiyiz 6+3 de gitmiştim
Çok şükür canım o zaman sen yine de dikkat et kendine . Bende kalp atışı duyamadık diye endişe ermiştim beş haftalıkken duymamak normal demek ki inşallah haftaya duyarız

İnternette tüp bebek haftalık hesaplama yazınca bir sayfa çıkıyor onda çıkan haftayla ultrason aynı çıktı benim adete göre değil embriyo transferi tarihine göre drlar adet tarihini baz alıyoruz genelde
Ben ona hiç bakmadım canım benim son adet tarihime göre 28 Nisanı mı baz alayım transfer tarihinden iki hafta öncesi 30 nisanı mı bilmiyordum doktor transfer öncesini baz almam gerektiğini söyledi . Zaten arada iki gün oynuyor benim

Çok şükür canım o zaman sen yine de dikkat et kendine . Bende kalp atışı duyamadık diye endişe ermiştim beş haftalıkken duymamak normal demek ki inşallah haftaya duyarız
Normal canım ben 5 buçuk haftalıkken keseyi gördüm bir hafta sonra kalp atışlarını duyduk daha küçük 7. Haftaya kadar normal

Baya yoğun kanama geldi benden belimde çok ağrıyor sanki düşük yapacak gibi hissediyorum 😔 hazırlanıp kızımla doktora gidicem şimdi dua edin canlar tutunsun bebisim😔 kızım o kadar çok kardeşi olmasını istiyor ki o da şuan anladı bizim moraller sıfır 😔😔😔
ahhh yaa korkma canım kanaması olan cok kluyo korkma hemen yerleşmedir belki

X