2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bugün yaptım da biri bozuk çıktı. Biri de silik çizgi. Zaten pazartesi test günüm dursun dedim böyle
Hadi ya canım çok erken ama 8-9 10 günden assagi yapma bence test gününde de kanda net çıkar zaten benim evde yok o yüzden yapmıyorum tabi olsa bende yapardım heralde erken ama benimde dayanamıyorum

Arkadaşlar benim de 6.gün negatif çıktı 7.gün çok silik ve devamında kan da pozitif öğrendim çok pişmanım testi erken yaptığım ve o gün kendimi deli gibi temizliğe verip yorduğum için. İlaçları falan bırakacaktım yani. Lütfen Belirti aramayın gün gün düşünmeyin.ben çok uzun yol yaptım gezdim tozdum belkide o yüzden tuttu diyorum evde olup sürekli yatsaydım aklımda sürekli tuttumu diye düşünseydim belkide pozitif olmucaktı bilemeyiz tabikide ama aklınızı başka şeylerle meşgul edin ben ilk trasferimde evdeydim ama bolca örgü örüyordum düşünmemek için. 3 yıl ara ile 2 transfer 2 pozitif ve apayrı belirtiler. Rabbim dualarımızı kabul etsin isteyen herkese nasip etsin inşallah

Sizin amh değeriniz kaç? Ben 35 yaşındayım 0.2

Evet düşünmemek lazım TV izliyorum yatıyorum uyuyorum başka şeylerle ilgilenmeye çalışıyorum ama dışarı çıkamıyorum eşim de bu konuda çıkarmak istemiyor dışarı fırın olsun eczane olsun yakınımda ama asla çıkamıyorum korkuyor o konuda sürekli yatmak istemiyorum aslında ama evde de artık sıkılmaya başladım eşim sürekli bırakıp gidiyor işe cumartesi Pazar fark etmiyor iyice bunaldım vala Allah'tan yarın kardeşimle annem gelicek bı iki gün kalicaklar rabbim hayırlısını versin inşallah belirti aramıyorum ama bugün 6 gün yarın 7 gün ama hiç bir belirti yok küçükte olsa anlamadım şaşırdım hayırlısı olsun inşallah

Kızlar 8. Gün akşamı test yapmıştım negatif çıkmıştı eşim ilaçları bıraktırmadı öyle çıkınca içimde umut heves kalmadı

Belirti olarak mide bulantısı, kasık bel agrısı olması gerekiyor sanırım. Ama adet olacağımız zamanda aynı belirtiler olmuyor mu? Ben kasıklarım ağrıdığında korkuyorum. Adet mi olacağım diye

Normal hamilelik ile tüp bebek arasında yerleşme konusunda fark yok aslında normal gebeler gecikmeden hamile kaldığını anlamıyor bu kadar kısa sürede vücudumuz tepki bence vermiyor sadece biz ilaçlardan arıyoruz öyle düşünüyorum ama siz nasıl düşünüyorsunuz

Akşam test yapmayın. İdrar testleri sabahları ilk idrarla yapılır. Sonraki yani ikinci idrarda bile farklı çıkar. Sonra üzülürsünüz.
Dahaada yapmadım :) ama pişman olmayım diye ilaçlarımı kullanıyorum göğüslerim çok ağrıyor iki gündür ilaçlar mahvetti bizi

Dahaada yapmadım :) ama pişman olmayım diye ilaçlarımı kullanıyorum göğüslerim çok ağrıyor iki gündür ilaçlar mahvetti bizi
Maalesef ilaçlar vücudu yoruyor. Bende aşırı bir karın şişliği var. Gerildi resmen karnım. 2 gündür moralim bozuk doğurana kadar davul olcam diye

Bence kan verin o ev testlerine ben hiç güvenmiyorum bide histerıskopi yaptırmışsınız sanırım ondan sonra bebeğin tutması çok yüksek oluyormuş sörf bu yüzden bende yaptırdım inşallah tutmuştur 3. Günümü bitirdim ama belirtim hiç yok . Siz umudumu kaybetmeyin bence

Kesinlikle hiç bir farkı yok tuttuktan sonra herkes Gibiyiz gebeyiz
Kızımın doğumunu ve takibi yapan doktoruma ilk gittiğimde tüp bebekle hamile kaldım dedim o zaman yalan olmasın işte 10 haftalık falandım herhalde dedi ki ne fark eder ki benim için gebersin beni aşırı rahatlattı ve hamilelik boyunca harika geçirdim her muayeneyi şimdi yine ona gitmeyi düşünüyorum

Kaç yumurtanız çıktı?
22 yumurtam çıktı yarısı döllendi.
Doktor amh değerinin bazen yanlış çıkabileceğini söyledi muhtemel benimde öyle oldu ama eşimin de spermharsket sorunu vardı biraz sanırım o yüzden hamilelik olmadı ama diye üzülürken başka sebeplerden dolayı oldu diye düşündük ama nasip transfer oldum inşallah tutar da seviniriz . Sizin durumunuz nasıl acaba?

Çok güzel söylediniz.. bende böyle düşünüyorum belirti aramıyorum olsa da olmasa da bu kadar erken belirti gösterir mi düşüncesinde oluyorum sadece ama gösterenlerinde varmış tabiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…