2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Tabi ki öyle her şeyin hayırlısı olsun ama dediğim gibi güzel düşünün benim bir arkadaşım doğal gebelikti betası dengesiz artıyordu ve kanaması oluyordu sürekli şimdi kucağında bebeği hemen kötüyü düşünmeyin

6+2 de gidicez yani salı günü siz gittiniz mi
Normalde 6+5 de çağırmıştı hemşire yani pazartesi gidecektim ama iş dolayısıyla eşim il dışında olacak bir günlük ve tek gitmek istemediğim için ve Salı gününe kalsın da istemediğim için yarın gitmeyi düşünüyorum ama çok mu erken bilmiyorum hemşire kalp atışı duyulmayabilir 6+2 de dedi. Acaba giden gören var mı bu zamanda

Merhaba ben ilk negatiften sonra Dr rahim filmi istemedi ama benim kafama takıldı çekmek istedim çektirdim eğer daha önce rahim filmi yapmadıysanız ya da 6 ay içinde yapmadıysanız doktorunuzun da fikrini alarak önce rahim filmi düşünün

Vala bende korkuyorum açıkçası bazen belirti olmadan da pozitif olabiliyor sonuç ama ne ağrı ne lekelenme normal herşey günlük gibi anlamadım ki bir miğde bulantısı bile yok
Benimde ilk hafta hiç belirtim yoktu bende sıfır belirti olmadı diyordum sonlara doğru da adet ağrısı oldu belirtisiz de olabilir yani hanımlar

0 06hk06 ben kızımda 6+2 de duydum ama şöyle arkadaşım ile o normal yolla aynı anda hamile kaldık doğumda da 4 gün var mesela aramızda onun kalp atışı 7+ 5 de duyuldu

C cidal canım aslında tabikide aşılama ile hamile kalan vardır ama şansı aşırı düşük benin ilk gittiğimde aşılama bir kez yaptı doktor sonra dediki paranızı buradalar başka doktorlara harcamayın gidip tüp bebek yapın olur zaten bizd öyle yaptık.
Bu kadar esnada önce rahim filmi çekildim orada som tüpüm tıkalı çıktı ve laparoskopi ile alındı.
Yumurta toplama zamanı rahimde polip göründü histeroskopi oldum. Polip alındı.
Bir ay sonra trasfer oldum pozitif oldu.

Herkes bir değil lütfen birşey varda tutmadı mı acaba diye kendini yorma olur mu doktorlarına da güven bence olsa zaten söylerlerdi.içşn rahat edecekse eğer hsg çekilebilirsin son 6 aylık yoksa eğer.

İki ayrı prof baktı ikside alanında iyi doktorlar o zman onlara güvenip yoluma devem edip kafamı karistirmasam mi bilemedim
Canım ben aralık ayında histeroskopi olmuştum anestezi altında yapılıyor rahmin içerisinde perde yapışıklık miyom falan var mı diye bakıyorlar. Benim rahim duvarı biraz kalınmış ben tüp beneğe başlamadan bi kadın doğum doktoru söylemişti pek önemsemedim. Sonrasında doktor o kalınlığı törpüledi biraz daha inceltti. Başarısız tüp bebek denemesinden sonra bakıyorlar iki başarısız olunca doktor istiyormuş benimki ilk negatiften sonra bakalım demişti. Aralıktaki fiyatı gece hastanede kalma falan 14 bin küsürdü şimdi artmıştır

Benim umudum kalmadı gibi o ağrılardan sonra her şey geçti hiçbir şey hissetmiyorum 8. Günüm bugün test yapmamak için kendimi zor tutuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…