2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Histereskopi ne için çekiliyor peki şuan doktor onermedi kendim çekmek istiyorum doktorun önerisi 2 adet sonra yapalım dedi siz benden tecrübelisiniz nasil bir yol izleyeyim bir yumurtam var orda hazirda onun öncesi rahime bakılsa diye düşündüm

Şöyle söyleyim ben özele gittim doktor bir şey göremedi. Bir süre daha çocuğum olmayınca devlette profesöre gittim o polip gördü. Normal muayenede gördü hemen operasyon planlaması yaptı. Eğer sende polip vb varsa zaten görürdü diye düşünüyorum. Hsg çekilince tüpler açık olursa hamilelik olasılığı yüksek iki ay demişti yine olmayınca ben tekrar gittim öle aşılamaya geçti mesela. Ama her gitmemde de anlam veremediğim beyazlıklar var rahimde dedi. Tüp bebek doktorum ise bunu hiç önemsemiyor bu her kadında olur diyor. Demem o ki bir başka doktor görüşü al bence kiminin göremediğini diğeri görebiliyor.

Herkese merhaba, transferden sonra 12. Gün 20 çıkan Beta hcg değerim şu an 33 çıktı normalde düşmesi gerekiyordu ilaçları yarıya indir demişti doktor 20 çok düşük değer kimyasal bu umutlanma düşecek demişti 33 e çıktı. Artış oranı çok az tabi ki ama şimdi yine 2 gün daha izle dediler kafam karıştı gerçekten sizce umut var mı? Lütfen yazabilir misiniz?

Canım inşallah sağlıklıdır kese duruyor çok şükür ümidini yitirme bu şekilde olan çok kişi var ve bebeklerine kavuşuyor dualarım seninle inşallah güzel olur haber ver bize de
Çok teşekkür ederim hemen size de yazacam sağlıklıysa gelsin inşallah. Ağrılarım sancılarım çok oluyor. Kanamam tek sefer kırmızı yoğun geldi şimdi yok. Bugün hastaneye giderken sadece ya 6-7 aylık olsaydı daha çok üzülürdüm diye teselli ettim kendimi. Allah hepimizin yardımcısı olsun

İki ayrı prof baktı ikside alanında iyi doktorlar o zman onlara güvenip yoluma devem edip kafamı karistirmasam mi bilemedim

İki ayrı prof baktı ikside alanında iyi doktorlar o zman onlara güvenip yoluma devem edip kafamı karistirmasam mi bilemedim
Benim bu ikinci denemem. Eğer olmazsa yine hsg yapabiliriz demişti şimdiki doktorum. Ne bileyim bir sorun görseler istiyorlar zaten ama için rahat etmiyorsa kendin yaptır. Bir şey kaybedecek değilsin ya için rahatlar en azından.

Yaa canım hayırlısı olsun inşallah çok üzüldüm rabbim sağlıkla ilerletsin

Günaydın kızlar benim 3 gün çok ağrım oldu ilaç içecek kadar şimdi birden kesildi ağrıyınca ayrı ağrımayınca şimdi de ağrımıyor diye kafama taktım böyle olan var mı
Merhaba günaydın canım benim 4 günüm bugün bel ağrısı dışında hiç bir ağrım acım lekelenmem yok çok fazla tuvalete gidiyorum sadece büyük abdestimi de fazlasıyla yapıyorum anlamadım ilaçlardan mi bilemedim belirtim yok henüz ya erken olduğu için mi bilemedim

Meraba canım benimde 7 Haziran kan günüm 5 .gün emriyosu doktorum 8 günde de çıktığını söyledi ama bence beklemeni tavsiye ederim Gününde verirsen daha net çıkıyor erken verme

Günaydın benimde ilk 3 gün bir şey yoktu sonra 3 gün sancıdan uyuyamadım sonra da geçti anlamıyorum şu an mesela unutuyorum transfer olduğumu geçti belirti falan yok sana erken ama canım benim 8. Günüm bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…