2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

4 Mart transfer olanlar ben yarın kan testi vericem mecburi ama😂 progestan iğne bugün için var yarına yok doktora sordum yarın test veriyim negatif olursa boşuna iğne almiyim dedim kabul etti. Gerçi bütün belirtilerim silindi zaten negatif bekliyorum en azından bir gün daha erken öğrenmiş olucam
Nıye öyle dıyosun canım

4 Mart transfer olanlar ben yarın kan testi vericem mecburi ama😂 progestan iğne bugün için var yarına yok doktora sordum yarın test veriyim negatif olursa boşuna iğne almiyim dedim kabul etti. Gerçi bütün belirtilerim silindi zaten negatif bekliyorum en azından bir gün daha erken öğrenmiş olucam
Hadi inşallah hamilesindir bence öylesin :) bu arada bana test günü 12 gün sonrası 16 mart yazıldı sabırla bekleyeceğim 😬🙈

Arkadaşlard canımmm cokkk tatlı ıstedı Pekmezle tahın karıstırdım yarım bı cavdar ekmegıyle batırıp yedım🥴🥴

Nıye öyle dıyosun canım
İkinci transferim sıfır belirti ile pozitifti. Kaybettim sonra. Ama bu defa göğüs ağrısı bı gelip gitti. Akıntı iki gün oldu kesildi. Hiç akıntı yok. Vücudum da hiçbir şey yok gibi. İki gündür içimi bir negatiflik aldı. Hiç belirti yasamasam bu kadar etkilenmezdim. Ama belirti olup kesilince bir şeyler ters gitti gibi geliyor

Hadi inşallah hamilesindir bence öylesin :) bu arada bana test günü 12 gün sonrası 16 mart yazıldı sabırla bekleyeceğim 😬🙈
Yaa çok iyisinnn sağol inşallah dediğin gibidir dua et 😢🤲🏻 helal olsun sana ben üç transferde de 10 gün anca dayanabildim. İğne bitince de çok sevindim bir gün daha kazandım 😂 seni tebrik ederimm🤗

İkinci transferim sıfır belirti ile pozitifti. Kaybettim sonra. Ama bu defa göğüs ağrısı bı gelip gitti. Akıntı iki gün oldu kesildi. Hiç akıntı yok. Vücudum da hiçbir şey yok gibi. İki gündür içimi bir negatiflik aldı. Hiç belirti yasamasam bu kadar etkilenmezdim. Ama belirti olup kesilince bir şeyler ters gitti gibi geliyor
En doğrusunu rabbım bılır Belırtısız olur belkı her hamılelık farklı gecer sıkma canını♥️

Şifa olsun inşallah 🌸 Ben tatlılar yedim arada küçük porsiyon. O kadar sıkmadım kendimi canım. Kafeye de gittim misafirlikte de yedim🙈
Ben yememeye ozen gösterdım ya ılkınde hıc dıkkat etmedım Dışardan yemek yedım hep bu sefer kendım evde yapıp beslendım Nasıp tabı rabbım bılır en doğrusunu♥️

Teki mi tuttu demek bu canım çok sevindim 😍
Sedanur hanım Erbil beyim göbekten yaptığı iğne çok başağrısı yaptımı sizdede?Dün gece çok şiddetliydi acile gitsemmi dedim bide heryerim ağrıyo bu neydi böyle dedim 2 kere opu oldum peşpeşe hiç böyle olmamıştım canım ya hergün dua edyrm sana senşn yavrucak tutacak inşlh sonrada benim umudum başlıcak🥰🥰

İlk defa bir doktor insülin direncime baktırmamı söyledi ve yüksek çıktı. Sizce bu hamile kalmaya engel mi? Bunca zamandır ondan mı olmuyordu acaba?
Merhaba. Bende de insulin direnci var. Yaklasik 4 senedir ilac kulaniyorum. Kilo vermeye yardimci oluyo bu ilaclar ayni zamanda. Hamile kalmaya engel. İnsülin direncim yükseldiği icin poco olmdum. Biraz sabır biraz duzenli beslenmeyle her sey yoluna giriyo.

X