2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba ben bugün transfer oldum.💕 Sanki hiç bir şey olmamış gibi hissediyorum. Masada 5dk beklettiler sonra sedyeye alıp odaya getirdiler. Hemşire 5_10dk sonra kalk tuvalete git sonra hemen yat dedi. 15dk sonra kalktım tuvalete şimdi de pişman oldum keşke kalkmasaydim:KK43: bu işin doğrusu nedir?

Merhaba ben bugün transfer oldum.💕 Sanki hiç bir şey olmamış gibi hissediyorum. Masada 5dk beklettiler sonra sedyeye alıp odaya getirdiler. Hemşire 5_10dk sonra kalk tuvalete git sonra hemen yat dedi. 15dk sonra kalktım tuvalete şimdi de pişman oldum keşke kalkmasaydim:KK43: bu işin doğrusu nedir?
Her hastane farklı benı de bezledıler canım mesela. Nasıp tutunacagı varsa her türlü tutunur.
Ben ilk transferımde 1.5 saat kalkmadım Bezledıler yıne Ama tutunmadı.
Bundada yıne bezlendım bakalım🦦

Kızlar lekelenme yaşayanlar nasıl bir lekelenme yaşadı? Bugün çok afedersiniz iç çamaşırıma kahve rengi belli belirsiz bi leke gelmiş tuvalet kağıdı ile sildiğimde herhangi bi şey yoktu ama normal lekelenme mi yoksa başka bi şey mi anlayamadım
Az önce gene gelmiş fitille birlikte akmış gibi böyle olan oldu mu? Rengi tam kahverengi de değil açık kahverengi

Hayırlı olsun canım. Şimdiden kafana bunları takip da stres yapma daha ilk gunundesin. Her hastane farklı bu konuda.Ben şehir dışından gittiğim için 1 gece hastanede yatırdılar. Transfer sonrası 15-20 dk olduğum yerde bekledim sonra odama getirdiler hiç kalkmadim 3 saat. Lavabo ihtiyacımi sürgüye yaptım. Ama ondan sonraki gün 5 saatlik yola çıktım. Tutacağı varsa Rabbim nasip ediyor sen dikkat et ilk gün hareketlerine

Merhaba arkadaslar , hepimizin tedavisi hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlarımızla taçlansın inşallah 🙏🏻 Ben de Aret hoca da 6 aydır tedavi görüyorum.Havuz yöntemiyle 4 embriyom oluştu şükür fakat şuan endonun yeteri kalınlığa ulaşması icin çabalıyoruz. Var mı benim gibi benzer durumu olan arkadaşlar destek olalım birbirimize 🥰

Çok yorgunum arkadaşlard Başımda Sanki kocaman bir agırlık taşıyor gıbıyımmmm benim gıbı olan varmı🥴🥴

X