2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar oruç tutacak mısınız? İğne ve fitiller oruca engel değilmiş ama su olayını düşündüğüm için kazaya mı bıraksam diyorum, bu konuyu doktora soranınız oldu mu?
Ben hemşireye sordum doktor bey tutmanızı istemiyor transfer sürecindesiniz uygun görmüyoruz dedi içim de rahat değil herkes oruçluyken tutmayacak olmak huzursuz ediyor benide

Hayırlı akşamlar kızlarr Ne yapıyorsunuz nasılsınızz ♥️Nasıl gidiyorr Benim Bugün 3. Günümmbi belirti yok Sadece Aşırı yorgun hissediyorum 🥴
Hayırlı geceler ❤️ben biraz geç giriyorum çünkü çalışıyorum bi yandan da düşünce tuttu mu diye,belim ağrıyor sanki adetim gelecekmiş gibi valla tuvalete gitmeye korkuyorum kan görürüm diye 😞ay inşallah Rabbim hepimizin yüzünü güldürür 🤲🤲

Akşam 8 gibi artimed strip yaptım 2.cizgi anında çıktı. O kadar sene negatif görmüşüm ki mutluluktan kahkaha atmaya başladım. Hala inanmıyorum tabi labaquick sipariş vermiştim o gelirse yapacağım tekrar anca öyle inanırım 🥹🥹🥹🥹 5 Mart'ta transfer olmuştum
Rabbim sağlıklı kaçağına almayın nasip etsin inşallah 🤲🌸İnşallah bizim sonuçlarımız da bizim yüzümüzü güldürür bu mübarek ayda 🤲❤️

Hanımlar benim transfer günüm pazartesiydi az önce idrar testi yaptım negatif çıktı,bugün 7 ci gün erken mi acaba?Cuma kan vermeye gideceğim ama ozamana kadar çatlarım meraktan😃internette okudum tüp bebek transferinden sonra idrar testlerinde 10 cu gün belli oluyo yazıyor ama yine de bi umut işte belki belli olur dedim 😃ama umut hep var inşallah tutunacak bebişim 🤲☺️

Merhaba, ben de bu akşam kullanmaya başlayacağım. Kendiniz mi vurdunuz iğneyi? Doktorum bana 225 dozunda kullanmamı söyledi göbek bölgesine uygulanıyormuş
İş yerinde arkadaşım evde eşim vuruyor. Aynı doz benimki de 225 göbek bölgesinden sağdan ya da soldan dört parmak ölçüp vurabilirsiniz.

eee Kımse yokmu kızlarrrr nerdesınızzz♥️
Öncelikle hayırlı ramazanlar arkadaşlar bu süreçte oruç tutamayacak olmak üzüyor insanı ilaçlar vs derken benim bel ağrısı göğüs hassasiyeti bazen üşüme bazen sıcak basması gece terlemesi ile devam ediyor transfer sonrası 14. Günüm yarın tekrar kan vermeye gideceğim lütfen kendinizi dinlemeyin gününden önce test yapmayın bi meşguliyet bulun oyalanacak inşallah hayırlı haberleri alacağız hep birlikte ❤️🙏🙏🙏

Hanımlar benim transfer günüm pazartesiydi az önce idrar testi yaptım negatif çıktı,bugün 7 ci gün erken mi acaba?Cuma kan vermeye gideceğim ama ozamana kadar çatlarım meraktan😃internette okudum tüp bebek transferinden sonra idrar testlerinde 10 cu gün belli oluyo yazıyor ama yine de bi umut işte belki belli olur dedim 😃ama umut hep var inşallah tutunacak bebişim 🤲☺️
Merhaba canım 7. Gün değil 6. Gün yapmışsın testini ve çok erken evet moralini bozma transfer günü sayılmıyor salı gününü 1. Gün kabul ediceksin 24 saat geçince 1. Gün olmuş oluyor o yüzden moral bozmak yok, kaçıncı gün embriyosu transfer oldun, bende cuma günü 2 adet 3. Gün embriyosu transfer oldum zaman çok ağır ilerliyor ve hiç belirtim falanda yok normaldir sanırım

Dün ve önceki gün( 5. ve 6. Günüm) yani bişey hissetmeyen ben bugün karın ağrısı ili uyandım alt traafımda çok hafif bir ağrı ve karnımda seğirme gibi hareketlerle bu beni heyecanlandırdı yine bir ümitlendim çünki sabakları ilaçsızım bence en önemli belirli sabahkiler ilaçların etkisi olmuyor estrofemi atıyorum normalde yarım saat sonra karnım ağrıyor😅

Merhaba canım 7. Gün değil 6. Gün yapmışsın testini ve çok erken evet moralini bozma transfer günü sayılmıyor salı gününü 1. Gün kabul ediceksin 24 saat geçince 1. Gün olmuş oluyor o yüzden moral bozmak yok, kaçıncı gün embriyosu transfer oldun, bende cuma günü 2 adet 3. Gün embriyosu transfer oldum zaman çok ağır ilerliyor ve hiç belirtim falanda yok normaldir sanırım
Benim de 3 gün embriosu transfer oldum 1 adet bu ikinci denemem ilki boş hamilelik çıktı oyüzden biraz sabırsızım acaba bu sefer tuttu mu diye ama moralim halen yerinde öyle bir testte yıkılmak yok 😅 eşim test yapma dedi ama işte günler de geçmek bilmiyor☺️İnşallah güzel haberler alacağız Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin 🤲🌸

Allah razı olsun benim de dualarım sizlerle💕🤲
Allah sizden de razı olsun❤️🤲moralinizi bozmayın sonuç negatif bile olsa vardır bunda da bir hayır deyin çünkü benim ilk denemem boş hamilelik çıktı ve bunu 2 ay sonra öğrendim ultrasonda ozamana kadar testler hep pozitif çıktı ve hamileyim diye havalarda uçuyordum ve inanın ki o duyguyu yaşamaktan ise baştan olmasın daha iyi 😞Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin 🤲🌹

Öncelikle hayırlı ramazanlar arkadaşlar bu süreçte oruç tutamayacak olmak üzüyor insanı ilaçlar vs derken benim bel ağrısı göğüs hassasiyeti bazen üşüme bazen sıcak basması gece terlemesi ile devam ediyor transfer sonrası 14. Günüm yarın tekrar kan vermeye gideceğim lütfen kendinizi dinlemeyin gününden önce test yapmayın bi meşguliyet bulun oyalanacak inşallah hayırlı haberleri alacağız hep birlikte ❤️🙏🙏🙏

Test yapmayacam diye kendime söz verdim ama markete alış verişe gittim hoop kasada karşımda gördüm kendimi tutamadım 🤣cumaya kadar markete gitmemem lazım yoksa her gün alırım 😅

X