2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Belirtim yok diyorum ama şu var, sürekli uykum geliyor ve bayılıyorum koltukta. Sen 3. Günden yorgun hissetmeye başlamışsın🍀🌸 İnşallah bebişlerin tutunuyordur ve halsizliğidir 😍😍🧿👼
Ayyu ınsaAllah O kadar ıhtıyacımmm var ki Bebişimeee Banaaa sıkıca tutunsundaaaa Yanımda olsunnn 💘 Hasret kaldımmm 3.5 senedırrrr 🥹🥹🥹🥹
Senınde ınsaAşlah degerın Guzel artmıştırrr ♥️♥️♥️👼🏻👼🏻

Ay ben yorgunum ama uyumuyorum Uzanıyorm sadeve ♥️😅

Sen geçen buraya belirtilerini yazmıştın. Bende hiç bişey yok diye aşırı modum düştü benim tutmadı diye düşündüm hatta ağladım. Yani bugün orta halliyim içimde bir kramsarlık oluyor bazen olmadı diye hiç.belitrtim yok göğsümde hiç acımıyor sen dediğinden beri saat başı sıkıyorum acı macı yok.dışarı çıktım bugün arkadaşlarımızla kahvaltı yaptık bana araba kapısı bile açtırmadılar sigara içmediler bana yumurta gibi davrandılar sağolsunlar😍😭 belirti aramak beni yordu yarın gebelik testim gelecek belki yaparım 7. Gün belkide yapmam bilmiyorum karamsarım başka şansım yok sizin gibi 🥺ameliyatla 9 spermden buralara geldim allahım şu güzel akşamın yüzü suyu hürmetine boş çevirmesin ellerimizi🥺😍
Ah canım benim seni coook iyi anlıyorum. Önceki transferlerimde hiç belirtim olmamıştı. Ama ikinci pozitifti. Belirtim olmasa daha çok sevinirim belki belirti olunca adet belirtisi mi diyorum bı olup bı geçiyor çünkü. Mesela bugün hiç göğüs ağrısı yok akıntı hiç yok. Kaşık ağrısı sıfır. Normal zamanda daha çok ağrır. Çözemedim böyle olunca daha çok karamsarlığa kapılıyorum bı heves bı karamsarlık arası git gel oldu. Benim pozitif olduğunda hiç kasık ağrısı olmamıştı göğüs ağrısı kese göründüğünde bile yoktu canım bence belirti psikolojik diyorum artık. Burada çok gördüm belirti olup negatif olan. O yüzden içini rahat tut hiç boşuna üzme kendini eğer varsa zaten şuan seninle artık bir şeyi değiştiremeyiz. İnşallah bizimledirler🥰❤️🌸

Ah canım benim seni coook iyi anlıyorum. Önceki transferlerimde hiç belirtim olmamıştı. Ama ikinci pozitifti. Belirtim olmasa daha çok sevinirim belki belirti olunca adet belirtisi mi diyorum bı olup bı geçiyor çünkü. Mesela bugün hiç göğüs ağrısı yok akıntı hiç yok. Kaşık ağrısı sıfır. Normal zamanda daha çok ağrır. Çözemedim böyle olunca daha çok karamsarlığa kapılıyorum bı heves bı karamsarlık arası git gel oldu. Benim pozitif olduğunda hiç kasık ağrısı olmamıştı göğüs ağrısı kese göründüğünde bile yoktu canım bence belirti psikolojik diyorum artık. Burada çok gördüm belirti olup negatif olan. O yüzden içini rahat tut hiç boşuna üzme kendini eğer varsa zaten şuan seninle artık bir şeyi değiştiremeyiz. İnşallah bizimledirler🥰❤️🌸
Ne zaman yapıcaksın ? Evet haklısın belirti arayınca bunalım giriyorum ben

Ayyu ınsaAllah O kadar ıhtıyacımmm var ki Bebişimeee Banaaa sıkıca tutunsundaaaa Yanımda olsunnn 💘 Hasret kaldımmm 3.5 senedırrrr 🥹🥹🥹🥹
Senınde ınsaAşlah degerın Guzel artmıştırrr ♥️♥️♥️👼🏻👼🏻
Ah canım benim. Allah bu hasretini en kısa zamanda sağlıklı evlatlarla mükafatlandırsın. 🌸
Mübarek Ramazan ayına giriyoruz hayırlısı ile.
Yüreğin ferah olsun. Bol bol suyunu iç dinlen olucak inşallah hissediyorum 🧿👼

Ah canım benim. Allah bu hasretini en kısa zamanda sağlıklı evlatlarla mükafatlandırsın. 🌸
Mübarek Ramazan ayına giriyoruz hayırlısı ile.
Yüreğin ferah olsun. Bol bol suyunu iç dinlen olucak inşallah hissediyorum 🧿👼
İnşaAlllahhh canımmmm Allah buyukkk.
İçiyorum su zatenn Normaldede cok ıcerdım 😅
bakalım hafta içi bı test yaparm belkı Internetten almıştım Evde yoktu smdıye kadar yoksa yapmstm😅

Cok öksürüğüm var çok öksürüyorum çok korkuyorum
Hiç korkma benim ikinci transferde ağır grip oldum ikinci gün öksürük ve boğaz ağrısı. Tutunmustu canım. Doktorum bir şey olmaz demişti. Bal limon su şerbet yapmıştım. Balın zararı var mı bilmiyorum yine de bak sen o kesmişti öksürüğü. Kelle paça da icmistim

İnşaAlllahhh canımmmm Allah buyukkk.
İçiyorum su zatenn Normaldede cok ıcerdım 😅
bakalım hafta içi bı test yaparm belkı Internetten almıştım Evde yoktu smdıye kadar yoksa yapmstm😅
İyi yapmışsın internetten sipariş vererek. Nasıl olsa gelecek diye diye günler geçiyor 😃🍀
İyiki evde yokmuş. Çok erken daha 🤍

Akşam 8 gibi artimed strip yaptım 2.cizgi anında çıktı. O kadar sene negatif görmüşüm ki mutluluktan kahkaha atmaya başladım. Hala inanmıyorum tabi labaquick sipariş vermiştim o gelirse yapacağım tekrar anca öyle inanırım 🥹🥹🥹🥹 5 Mart'ta transfer olmuştum

Akşam 8 gibi artimed strip yaptım 2.cizgi anında çıktı. O kadar sene negatif görmüşüm ki mutluluktan kahkaha atmaya başladım. Hala inanmıyorum tabi labaquick sipariş vermiştim o gelirse yapacağım tekrar anca öyle inanırım 🥹🥹🥹🥹 5 Mart'ta transfer olmuştum
Ayyy çok sevidnim allah bizsde nasip etsin gülcüğüm 😍😍😍tadını çıkart

Çok sevindim canımm maşallah Allah inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin🥰🤲🏻🤲🏻

X