2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim bugün beyaz renkli sıvı bir akıntım başladı. Neredeyse tüm gebelik belirtileri progesterondan geliyor, onu da dışarıdan alıyoruz zaten. Güvenilir olmuyor. Etrafımdaki herkes çok temkinli, rahat rahat derdimi anlatamıyorum. Umarım yarın daha iyi hissederim kendimi

Merhabaa bende 7 martta bahçecide transfer oldumm banada 19 mart test vermemi söylediler 2.transferim ilki nefatifti 2 ay önce denemiştik inşallah bu sefer olur
Hoşgeldın canım.
Senın ılk neden negatıf oldu söyledımı ıkıncıde nasıl bı tedavı uyguladı

Canım kann sonucun bellı oldumu

eee Kımse yokmu kızlarrrr nerdesınızzz
Iyi akşamlar ❤ beli bi belirti olmuyo bence ufak tefek şeyler yaşadım onlar beni mutlu ediyo. Ilk 3 gun benim de hic bi seyim yoktu ama zamanla artmaya başladı. Ufak ufak. Gunler geçtikçe daha fazla farkedersiniz bence. Hic bi seyden degil hapşırmaktan cok korkuyorum. 1 hafta oldu transfer olali. Hayirli sonuclarimiz olsun.

Amınnn InsaAllah canımmm guzel sonuclar alalımm hep bırlıktee Topşkk hamillerle dolsun

Bugun tam olarak boyleydim. Belirtilerin gitti akıntı kesildi. Birden boşluğa düştüm sanki. O ağrılara tutunuyordum. Şimdi de bir şey yok artık sadece bekliyorum
Sen geçen buraya belirtilerini yazmıştın. Bende hiç bişey yok diye aşırı modum düştü benim tutmadı diye düşündüm hatta ağladım. Yani bugün orta halliyim içimde bir kramsarlık oluyor bazen olmadı diye hiç.belitrtim yok göğsümde hiç acımıyor sen dediğinden beri saat başı sıkıyorum acı macı yok.dışarı çıktım bugün arkadaşlarımızla kahvaltı yaptık bana araba kapısı bile açtırmadılar sigara içmediler bana yumurta gibi davrandılar sağolsunlar belirti aramak beni yordu yarın gebelik testim gelecek belki yaparım 7. Gün belkide yapmam bilmiyorum karamsarım başka şansım yok sizin gibi ameliyatla 9 spermden buralara geldim allahım şu güzel akşamın yüzü suyu hürmetine boş çevirmesin ellerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…