2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Allah razı olsun canım ne kadar güzel uzun uzun paylaşmissin. İnan ki mesajını okur okumaz rahatladım. Allah seni sevindirsin

O değilde ben Hıcbıse hıssetmıyorum normalmi yani illaki kasık agrım felan varda Transfer olmamıs gıbıyommsankki
Ben ikinci transferimde öyleydim unutuyordum transfer olduğumu. Test gününe kadar rahat bekledim pozitif görmüştüm canım. O yüzden süper bir durum. Üçüncüde o kadar sakin kalamadim

Ben Hemsıreme sordumda Anannas yıyeblrsın dedı Önerıypruz dedı Herkes farklı seyler soyluyo bugun ıcım dışıma cıktı tutunsun dıye herşey yedım ahahahahhaha
Ay midelerimiz ölümüne kapisir bu sabah avokado yiyememistim akşam avakado, somon, ceviz,kabak çekirdeği olan havuçlu kivircikli salata yaptım açığı kapattım rahat uyuyabilirim şimdi

Transferi ertelemedi doktor şaşırdım tabi bu duruma kesin erteler diye bekliyordum. Tiroidin tüp bebek sürecinde 2 buçuğun altında olması gerekiyor sen ilacını kullanmaya devam et takip edicez transfer sonrası da dedi bakalım hayırlısı bu arada perşembe günü transfer oluyormuşum inşallah güzel sonuç alırım

Allah razı olsun canım ne kadar güzel uzun uzun paylaşmissin. İnan ki mesajını okur okumaz rahatladım. Allah seni sevindirsin
İçini bir nebze rahatlattıysam ne mutlu, hepimiz bu dönemde küçük şeylere endişeleniyoruz. Ben yemek yaparken sürekli dalıp üst raflara uzanıyorum. Bi de kahkaha attığımda karnım kasıldığı için ufaktan suçlu hissediyorum kendimi.

Günaydın kızlar. Enox iğneyi hemşire ilk defa göbek deliğimin tam aşağısına yaptı. Normalde 4 parmak sağa ya da sola yapılıyordu. Ben de kafamı yukarı kaldırdığım için fark edemedim enjekte ederken fark ettim. Bişey olur mu acaba ya? Doktoruma da sordum şimdi

Son düzenleme:
Hayırlısı olsun sizin için,umarım güzel sonuç alırsanız

Dün banada aynı iğneden yaptı çok Zor bi iğneydi mayısa kadar beklicem öyle dedi sizde durum nedr şuan Erbil yağmura gidyrm bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…