2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kuzum ben ikidefa tetanoz oldum bilmiyorum ayri bogmaca yaparlarmi bi sormam lazim doktoruma bunu

Ay ne guzel ya ben hicbirsey yapmadjn almadimda daha ilk deneyim kimse yok yanimda eşim yurt disi gorevinde napcam ne alcam nerden basliycam bilmiyorum 28de bir rahatlik icerisinde oturyorum oyle galiba duygusal cokusdeyim ya tek basima neyi nasil yapcam ne alinir felan neyi nekadar alcam hicbilmiyorum

Benimde bi tek annem var yanımda eşim çok yoğun çalışıyor kendi işi yani eve geldiğinde zaten yorgun ve yarı baygın oluyor. Eşim tarafı da öyle sahiplenen insanlar değil eşime bile üvey muamelesi yapılıyor çocuğu hiç kabul görmedi garip bi şekilde inanır mısın bir tane zıbın almadılar bi kere arayıp sormadılar sadece kendi işleri düşünce oturma var gel şu var gel vs diye aradılar. O yüzden boşa üzülme kimsenin olmaması bazen daha iyi çünkü bu dönemde beni de eşimi de o kadar yıprattılar öyle balçık insanlar ki anlatamam. İnternette bir sürü liste var abartmadan yedeklemeden sipariş vermeye başlayabilirsin zaten doğduktan sonra ihtiyaçları belli olacak o zaman da alabilirsin.

Valla al bizimkilerdende okadar ya ben zaten bise beklemiyorum almasinlar daha iyi ama insan bi destek bekliyo biyle zmnlarda saglikla gelsinlerde artik hayirlisi cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…