2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet canım bu 3. Transfer bu sefer pgt li embriyoydu rahim inceliği var ve bunu pekte önemsemiyor dr um onunla ilgili olabilir
Benim de doktorum önemsemiyor 7.8 e de iyi dedi. Ama anlamıyorum iyi olsa zaten kalınlaştırmak için ugrasilmaz. Ben de tedirginim transfer sonrası negatif olacak diye. Pgt li Embriyo sağlıklı gelmiş rahim inceligini düzeltmeden niye riske atıyor bu doktorlar

Ah canım ah birde ısrar ettim histeroskopi için bu sefer önerirse kesinlikle dahada adım Atmam oraya büyük konuşmayayım ama

Rahim 7 üzeri transfere uygun aslında canım ama herşeyden önemlisi 3 çizgi görünümü oluyomu

Rahim 7 üzeri transfere uygun aslında canım ama herşeyden önemlisi 3 çizgi görünümü oluyomu
Sizleri okudukça doktorum hakkında düşüncelerim değişiyor. Rahim kalınlığı 7,5 dedi iyi dedi ne çizgiden bahsetti ne embriyomdan bahsetti. Rahim filmi bile istemedi ben söyledim transferden önce cektirmem gerekmiyor mu diye. Yani sormasam hiç bilgi vermiyor, 10 saniyelik ultrason muayenesi oluyorum kan sonucunu bekleyelim diyor sonra asistaniyla reçeteyi yolluyor. Transferden sonra bile ben sordum bu ilacı bu vitamini vermistiniz napicam diye

Benim ilk transferde 6.5 tu ikinci ve 3. Cüde söylemedi ne yapacaksın dedi

Kizlar dun gonalf basladik tekrar.2 denene icin.ama suan fena hastayim üşutmusum atesim vwr bogazim aciyor gozlerim cok agrlk yapiyor halim yok hic.ilac alamiycama gore ne yapabilirm ya fenayim

Kizlar dun gonalf basladik tekrar.2 denene icin.ama suan fena hastayim üşutmusum atesim vwr bogazim aciyor gozlerim cok agrlk yapiyor halim yok hic.ilac alamiycama gore ne yapabilirm ya fenayim
Canım bu süreçte ilaç alabilirsin bence. Doktoruna danış. Bu süreci hasta geçirmek daha zor beden için.

Yani canım benimde incelik sorunum var geçenki transferimi 7.2yle 3 çizgi görüntüsüyle oldum. Pgtli Tuttuda zaten ama maleaef ilerlemedi kalp durmasıyla kaybetim. Benim tüp bebeğe başlama sebebimde böyle doğal gebeliklerimdede kayıp yaşamamdı zaten. Şuan doktorum kayıp yaşamamında rahim inceliği sebebiyle olduğu üzerinde duruyo. Yani belki tutunmasına yetiyor ama ilerlemesine yetmiyo rahim diye düşünüyor. Çünkü hiçbir şeyde sorun bulamadık başka.
Şimdi tüm yolları deneyip kalınlaştırmaya uğraşıyoruz. Bu defa rahim 7.7 görüntüsüde güzel. Prp yaptık çarşamba günü dün kontrolüm vardı prpden sonra da bir ilerleme olmamış hala 7.7ydi. Pazartesi birdaha bakalım bir ilerleme olmazsa neugopen diye bir ilaç varmış onu rahim içine enjekte edebilirim dedi.
Benim doktorum maleaef en zor hasta grubunda olduğumuzu söylüyor rahim inceliği olarak cünkü onca ilaca onca tedaviye rağmen sadece belli bir yere gelebiliyoruz elden de başka virşey gelmiyo

Bilmiyorum canım benim söylemedi özellikle çok düşünüyorum diye bende ısrar etmedim ama Salı günü kan verdikten sonra soracağım

Benim ilk transferde 6.5 tu ikinci ve 3. Cüde söylemedi ne yapacaksın dedi

Canım tutcak olduktan sonra 6.5 lada tutan bir çok kişi var. Kalınlıktan önemli görüntüsüde var. Ama şöyle düşünüyorum ben 6.5lada tutabilir evet birkere denersin tutmadı iki kere denetsün tutmadı baktın embriyolr iyi herşey iyi. Tek sorun buysa bunun üstüne gitmek gerekir.
Benim düşüncem bu yönde. Sağolsun doktorumda aynı benim gibi düşünüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…