2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar bugün 5. Gündü
Embriyolog aradı 4 tane donduracaklarini soylediler.
12 tanesine de yarına bakacaklar mis.
Sanırım onların gelişimi iyi değil bir gün daha bekletmek istediler.
Onlardan da 1-2 kalırsa 6. Gün embriyosu mu oluyor, kalitesi daha düşük mü olacak acaba 🤔

Kızlar bugün 5. Gündü
Embriyolog aradı 4 tane donduracaklarini soylediler.
12 tanesine de yarına bakacaklar mis.
Sanırım onların gelişimi iyi değil bir gün daha bekletmek istediler.
Onlardan da 1-2 kalırsa 6. Gün embriyosu mu oluyor, kalitesi daha düşük mü olacak acaba 🤔
6. Gün oluyor da hücre bolunmeleriyle alakalı canim embriyolog sana detaylı bilgi verir yarın. ☺️ Benim de 6. Güne kalan vardı ama gelişimini donduracak kadar iyi görmedikleri için dondurmamislardi

6. Gün oluyor da hücre bolunmeleriyle alakalı canim embriyolog sana detaylı bilgi verir yarın. ☺️ Benim de 6. Güne kalan vardı ama gelişimini donduracak kadar iyi görmedikleri için dondurmamislardi
Bugün dondurduguna da nasıl dedim, iyi kalite dedi sadece.
Bu 5aa 5cc gibi sayılar var ya onlardan söylemedi. Yada kaç hücreli olduğunu. Yarın aradığında ne sormam gerek acaba 🤔

Bugün dondurduguna da nasıl dedim, iyi kalite dedi sadece.
Bu 5aa 5cc gibi sayılar var ya onlardan söylemedi. Yada kaç hücreli olduğunu. Yarın aradığında ne sormam gerek acaba 🤔
Ogrenmemen daha güzel canım benim 5aa lar tutmadı. Kesin gözüyle bakılıyordu tutacak diye. Nasip yani canım bilmesen daha rahat edersin. İyi kalite demişler kötü olsaydı söylerlerdi zaten inşallah ilki seninle olacak 🥰

Çok üzüldüm canım ama daha gününe var bazen geç tutunmalar oluyormus inşallah salı günü pozitif çıkar. 🤲 Pgt li Embriyo di mi daha önce kaybın mi vardı?
Evet canım bu 3. Transfer bu sefer pgt li embriyoydu rahim inceliği var ve bunu pekte önemsemiyor dr um onunla ilgili olabilir

Kızlar selam. Transfer olanlar adetin başlangıç gününü hesap ederek kaçıncı günde transfer oldunuz.

X