2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

O ben de hep oldu doktor fitilden dolayı dedi çok önemsemedi o yüzden bende takmıyorum
Peki yapısı nasıldı sulu akıntı mı, kesik kesik mi. Benim kesik kesikte ondan biraz tedirgin oldum. Muhtemelen dediğiniz gibi fitil kullanıyorum enfeksiyon olabilir de.

ay aynı şeyleri ben de yaşıyorum gece olunca bi bacak ağrısı tutuyor

Kızlar dün testim pozitif çıkmıştı dünden beri de kahverengi lekelenmelerim oluyor. Çok korkuyorum bebeğim e bişey olmaz inşallah yaşayan varmı lekelenme

Kızlar dün testim pozitif çıkmıştı dünden beri de kahverengi lekelenmelerim oluyor. Çok korkuyorum bebeğim e bişey olmaz inşallah yaşayan varmı lekelenme
Korkma dinlen guzelce doktoruna da sorabilirsin . Eger kan sulandirici kullaniyorsan onu keser bir sure yoksa progestron verir ya da sadece dinlen der. 8. Gun degerin guzel gayet . Stres etme kendine

Doktor bizden kanda kromozom testi istedi. Devlette hangi bölümden yaptırabilirim bu testi ve sonuç ne zaman çıkar bilgisi olan var mı ?
Genetik bölümlerinden yaptırabilirsin canım. Eğitim araştırma hastaneleri ve tıp fakültelerinin genetik bölümleri oluyor. Devlette uzun sürüyor o testler biraz yoğunluktan dolayı ama özel yapan merkezlerde var. Bende o merkezlerden birinde çalışıyorum. Antalyada isen yardımcı olabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…