2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Doktor bizden kanda kromozom testi istedi. Devlette hangi bölümden yaptırabilirim bu testi ve sonuç ne zaman çıkar bilgisi olan var mı ?
Canım o testi bizde yaptık hem eşim hem ben devlette 3 ayda çıkıyor dediler Bize ama doktorumuz bizi yönlendirdiği için özel labaratuvarda yaptırdık 2023 de cüzzi bi rakam ödedik ertesi gün çıkmıştı

Genetik bölümlerinden yaptırabilirsin canım. Eğitim araştırma hastaneleri ve tıp fakültelerinin genetik bölümleri oluyor. Devlette uzun sürüyor o testler biraz yoğunluktan dolayı ama özel yapan merkezlerde var. Bende o merkezlerden birinde çalışıyorum. Antalyada isen yardımcı olabilirim.
Beklemek istemiyorum, özel bir laboratuvara sordum 14 gün içinde çıkıyormuş. Özelde yaptırmaya karar verdim.

Canım o testi bizde yaptık hem eşim hem ben devlette 3 ayda çıkıyor dediler Bize ama doktorumuz bizi yönlendirdiği için özel labaratuvarda yaptırdık 2023 de cüzzi bi rakam ödedik ertesi gün çıkmıştı
Peki siz de bir problem çıkmış mıydı? Her şey güzeldi ama tutunma olmadı, şimdi düşünüyorum acaba gende mi bir şey var.

Peki siz de bir problem çıkmış mıydı? Her şey güzeldi ama tutunma olmadı, şimdi düşünüyorum acaba gende mi bir şey var.
Canım tutuyordu düşüyordu bebekler devam etmiyordu doktorumda insan şüphelendi yaptırdık ama çok şükür ikimizde de temiz çıktı sonra embriyolarda genetik tanı uygulandı çok şükür

Canlarım dün test yaptım bugün kese göründü ikizlerim geliyor allahıma çok şükürler olsun tam 5 hafta olmuşuz🥰🧿 ultrasonla haftan uyuşuyor dedi doktor şimdilik ayın 22 sine kalp atışı için çağırdı ayyy allahım isteyen herkese nasip etsin nasipse sağlıklı şekilde kucaklarımıza alalım🥰🥰🥰👼🏻👼🏻🤰🏻

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 52
Benimde aynı hersey iyi gidiyordu doktor kesin gözüyle bakiyordu ama tutmadı genetik test yapicaz dedi ilkinde yapmamıştı sizin kaçıncı denemede istedi bu testi aynı testi bizde kan verdi özele rir ayda çıkar dedi bize doktor

Canlarım dün test yaptım bugün kese göründü ikizlerim geliyor allahıma çok şükürler olsun tam 5 hafta olmuşuz🥰🧿 ultrasonla haftan uyuşuyor dedi doktor şimdilik ayın 22 sine kalp atışı için çağırdı ayyy allahım isteyen herkese nasip etsin nasipse sağlıklı şekilde kucaklarımıza alalım🥰🥰🥰👼🏻👼🏻🤰🏻
Gözünüz aydın 🧿 Sağlıkla gelsin bebişlerimiz 🙏❤️

KIzlar çok şükür kalp atışını duyduk bugün miniğimizin🥰 Nasıl güzel bir duygu rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🧿
Gözün aydın canımm 🧿🧿 biz aynı gün transfer olmuşuz seninle bende yarın gideceğim kalp atışı için inşallah bizde duyarız en son 1 hafta önce gitmiştik yolk sac ve iki kese görünmüştü

Gözün aydın canımm 🧿🧿 biz aynı gün transfer olmuşuz seninle bende yarın gideceğim kalp atışı için inşallah bizde duyarız en son 1 hafta önce gitmiştik yolk sac ve iki kese görünmüştü
Maşallah 🧿 inşallah sizde duyarsınız dünyanın en güzel sesini🥰 Bayrama bayram şekerlerimizle giricez❤️

Merhaba kullandığınız ilaçların yan etkilerini okuyor musunuz hangisiydi bilmiyorum ama ben kullandığım bir tane ilacın etkisinde bacak ağrısı güçsüzlüğü gibi semptomlar okumuştum çok şiddetliyse doktorunuza söyleyin
ilaçdan olsa baştan olmazmıydı bilmiyorum ki
Vallahi bu gece yastık koydum bacaklarımın arasına öyle rahat uyudum biraz 🥲
mide bulantısı bir yandan bacak ağrısı bir yandan oy oyy😢

Bayram tatilinde açık oluyor mu canım doktorlar bana da bayramdan sonra gel dedi

X