2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım ılaclardanmı bılmıyorumda bende 4-5 kere oldu 8. Gun 10. Gun 13. Gun 18. Gun 24. Gun oldu
bızım bı tanıdık tup bebek yaptırdı ondada 3 ay boyunca devam etmış kahverengı akıntı pembemsı cok ayakda durunca yada yuruyunce oluyormuş. Bendede aynı sekılde cok ayakda durdugumda oluyor
Ya bende de ilk seferde öyle oldu evi temizledim oy vermeye gittim merdiven çıktım vs akşamında oldu ama dün full yataktaydım yine oldu😏 inşallah geçer artık psikolojik olarak çok zorlanıyorum destek almayı düşünüyorum bu stresin bebeğe geçtiğini düşündükçe kısır döngüye giriyorum çünkü

Gözün aydın canım hayırlı olsun sağlıklı büyüsünler inşallah 🥰
Bende 2 saat önce verdim sonuç bekliyorum çok hayacanlıyım

Ayyy çok heyecanlı inşallah güzel haberlerini bekliyoruz🥰🥰🥰
Evet guzel yuksek 2 tane transfer olmuş buyuk ıhtımal ıkısıde tutmuş olabılır😅

Merry evet canım büyük ihtimal ikiz olabilir dedi dokturum 🥰🥰🥰

Ya bende de ilk seferde öyle oldu evi temizledim oy vermeye gittim merdiven çıktım vs akşamında oldu ama dün full yataktaydım yine oldu😏 inşallah geçer artık psikolojik olarak çok zorlanıyorum destek almayı düşünüyorum bu stresin bebeğe geçtiğini düşündükçe kısır döngüye giriyorum çünkü
Boşa stres yapıyosun Rahat bırak kendını. ☺️ bende destek almayı dusunuyorum ama suanlık kendım ıdare edıyorum eşimle İlerleyen zamanlarda.

Merhaba kızlar bugun transferımın uzerınden 28 gun gectı🥰 Ve minik mucizemın kalp atışını duyduk cok sukur, vajınal ultrasonla duyduk Gobekden duyulmadı🥹 Hamd olsun rabbım ısteyen herkese bekleyen herkese bu duyguyu yaşatsın. 🤲🏻
Maşallah 😍 sağlıklı büyüsünler darısı bizim başımıza inşallah

Ben acikcasi normal rutinime devam ediyorum. Cay, kahve, asiriya kacmamak sartiyla zarari olur mu ki. Pek zannetmiyorum. Tabii kisinin ozel durumu varsa onu bilemem.
Ben burdan yazıyordum çay(çok açık) kahve (kafeinsiz) tüketiyorum diye ama cuma kadın Doğum doktorumla ilk randevumuzdu. Bana yasakladı hem çayı hem kahveyi ama çayı çooook çok renkli su formunda yine içiyorum

Ben burdan yazıyordum çay(çok açık) kahve (kafeinsiz) tüketiyorum diye ama cuma kadın Doğum doktorumla ilk randevumuzdu. Bana yasakladı hem çayı hem kahveyi ama çayı çooook çok renkli su formunda yine içiyorum
Aa bilgi verdiginiz icin tesekkurler. Sebebi ne imis acaba? Ozellikle Türk kahvesinin faydalari da var degil mi? Ama doktoru dinlemek iyi olur.

Ayyy kuzuuuuum çok sevindiiiiiiiim🥰🥰🥰 hayırlı uğurlu olsun inşallahhhhhh kaçıncı günündü ve çift embriyo muydu senin de🥰🧿🙏🏻
Teşekkür ederim canım 🥰 isteyen her keze nasip olsun güzel haberleri almak inşallah 🤲
Evet canım 5 gün dondurulmuş çift embriyoydu aynı günde transfer olmuştuk hatırliyorsan 🤗 bugün 12 ci gündü

Arada kasık ağrısı giriyor canım. Çok heyecanlıyım yine. İnşallah 3.kez olumsuz sonuç almam🤲🤲
İnşallah canım Allah bizlere bu mübarek ayda nasip etsin bizleri eşlerimizi sevindirsin inşallah 🙏 eşim bana sürekli soruyor karnın ağrıyor mu miden bulanıyor mu başın dönüyor mu vs vs hiç bir belirtimi onunla paylaşmıyorum çünkü ilaçlardan olabilir ama eşim bu süreci dışardan gördüğü için ümitlenebilir diye sonuç çıkana kadar sana hiç birşey söylemiycem diyorum ☺️

Kızlar merhaba, hafif sarımsı yeşilimsi gibi bi akıntım var yaşayan var mı bu durumu, yaşadıysanız naptınız? Yarın doktora msj atsam mı bilemedim

Teşekkür ederim canım 🥰 isteyen her keze nasip olsun güzel haberleri almak inşallah 🤲
Evet canım 5 gün dondurulmuş çift embriyoydu aynı günde transfer olmuştuk hatırliyorsan 🤗 bugün 12 ci gündü
Ayyy senin de ikiz olabilir demek ki ne zaman kontrolün kuzum salı 2. Testi istedi sonra çağırdı mı doktotr♥️

Eki Görüntüle 3412684 30 martta 3.gün çift embiryo transferi olmuştum bugün 8. Günüm çok şükür çift çizgiyi gördüm. Kan da da güzel değerler görürüm inşallah sağlıkla ilerler. Bu 5. Tansferimdi.
Kan testi sonucum 106 çıktı 8. Gün için nasıl sizce kızlar.

X