2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben acikcasi normal rutinime devam ediyorum. Cay, kahve, asiriya kacmamak sartiyla zarari olur mu ki. Pek zannetmiyorum. Tabii kisinin ozel durumu varsa onu bilemem.
Uzun suredir içmiyordum ki günde 4 Türk kahvem vardı transfer öncesi kesmiştim, şimdi sahilde bir kaçamak yaptım yanında bir tane sigarada içtim

Saglikli ilerleyen bir gebelikle ve saglikli dogan ikizlerle bence ikizler daha guzel. Ama daha once de yazmistim buraya, arada burun farki kadar fark vardir. Rabbim gonlunuze gore versin.
Canım benim inşallah öyle olur güzelce sağlıklı devam eder inşallah ayy hala inanamıyorum kızlar ben yaaa allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın elim ayağım titriyo

Canım benim inşallah öyle olur güzelce sağlıklı devam eder inşallah ayy hala inanamıyorum kızlar ben yaaa allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın elim ayağım titriyo
Sizin diger degerleriniz neydi? Aslinda bu basliktan ve baskaca basliklardan da anladigim kadariyla cok yuksek betalar direkt ikizlerle iliskilendirilmiyor. Bazen normal rutinde artiyor ve bir anda firliyor bir bakıyorsun ikiz. Bazen yuksek degerler, bir bakiyorsun tekil. En onemlisi her yonden sağlıklı olsun. Ne sayi, ne cinsiyet. O kadar da öncülenmesi gereken basliklardan degil. Anne ve bebegin sagligi iyi, embriyo genleri guzel olsun ins kafii.

Amin aminnn başka hiçbir şey istemiyorum zaten sağlıklı doğum sağlıklı bebekler ve tabi benim ruh sağlığım iyi olsun gerisi bir şekilde hallolur salı günü 2. Değer için kan vericem bu benim ilk kan değerimdi daha önce vermedim hiç o zaman sanıyorum ki belli olur dedi doktorum

Ben kendimden bahsedeyim orantisiz artış oldu bende 7. Gün 96 10 gün 840 olunca Dr ilkinde hata vardır onu baz almayalım demişti 1 hafta sonrada 12bin küsur du iki katından hep daha fazla arttı tabi ki her hamilelik kendine özeldir kıyaslamak doğru olmaz birde benim bebeklerimin arasında bir kaç günlük fark var

Kızlar kahverengi lekelenmesi olan var mı doktorum normal canlı kırmızı olmadığı sürece bunlar olabilir dedi progestan iğne yaptırdık ekstra bebekte iyi ama korkuyorum başına gelen var mı??

Kullandığım folikasitte var magnezyum aslında benim ama yetersizmi geliyo acaba. Sor tüp bebek doktoruna canım sanki bazı doktorlar kullandırtıyo 20 hafta olmasafa

Folikasitin içinde öagnezyum var benim ama dozu düşüktür belki de yarın bir sorayım doktora canımbende. Bende daha doktora bulantıyla ilgişi bişey dmedüm ama daha çoğalıraa ilaç isticem sanırım

Kızlar kahverengi lekelenmesi olan var mı doktorum normal canlı kırmızı olmadığı sürece bunlar olabilir dedi progestan iğne yaptırdık ekstra bebekte iyi ama korkuyorum başına gelen var mı??
Ben canım ben önce leke sonra bolca 1 kerelik kanama sonrasında 1 hafta leke şimdi elhamdülillah birşey yok progestan iğne süper birşey hemen kesti çok şükür dinlen bol bol ben 3 gün WC harici kalkmadim

Ben canım ben önce leke sonra bolca 1 kerelik kanama sonrasında 1 hafta leke şimdi elhamdülillah birşey yok progestan iğne süper birşey hemen kesti çok şükür dinlen bol bol ben 3 gün WC harici kalkmadim
Ayy Allah bizlere bağışlasın yavrularımızı ya o nasıl bir korku kendimi öyle kasmışım ki doktor muayene edemedi uzun bi süre. Kaçıncı haftada oldu şimdi kaçıncı haftadasınız?

Benimde miğfem ağrıyo ama her zaman değil bazen hiç yemek yedirmiyor birde belim ağrımaya başladı acaba adet günüm geldi ondan mıdır

Ay hadi inşallah canım bu bel ağrısı bende de başladı yaa ortadan ikiye bölünecek neredeyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…