2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimde var bulantı canım henüz bi çıkarma olmadı ama hep bi öğürme var. Bide iştahsızlık var çok pek yiyemiyorum bişey 🥹

Bide benim 2 gecedir bacaklarım sızlıyo uyuyamıyorum ya böyle bişey yaşayan varmı ?
Benimde aynı canım bacak ağrılarım var doktora gittim devlette magnezyum verdi eksikliğinden kaynaklıdır dedi ama nette baktım 20. Haftadan sonra fln verilirmiş o yüzden hiç içmedim tüp bebek doktoruma salı günü randevum var ona soracağım o kullan derse kullanacağım çünkü farklı bir ağrı bu bazende uyuşma gibi oluyorum

Benimde var bulantı canım henüz bi çıkarma olmadı ama hep bi öğürme var. Bide iştahsızlık var çok pek yiyemiyorum bişey 🥹

Bide benim 2 gecedir bacaklarım sızlıyo uyuyamıyorum ya böyle bişey yaşayan varmı ?
Oyy🐣 Bizim minnaklara atağa geçti çok şükür 😍
Bacak sızlamasını doktoruna söylediğin zaman genelde magnezyum yazıyorlar ve iyi geliyor 🤍
Benim henüz sızlamadı. Sadece mide bulantılarım var onada prilam biraz iyi geldi sanki🍀

Tedaviden önce içmeyi bıraktım canım istiyor ama içmiyorum sadece dün misafirlikte 1 fincan içtim günde 1 fincandan bişey olmaz diyorlar ama ben yine de içmek istemiyorum malum ne zor yollardan geçtik
Bende ilk kez dün bir fincan içtim yanında çikoyla:):)bugünde iki yudum aldım sadece ama içmeyeceğim.

Canım hamile olduğunuzu öğrendikten sonra çay ve kahve içmeye başladınız mı ben içmiyorum zarar verir diye ama içiyorsanız bende başlayacam az az.
IMG_2144.jpeg

X