2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar bu arada hepinizin kandili mübarek olsun, sonucu pozitif olanlar inşallah sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almak nasip olsun, negatif olanlara çok çok dua edicez en kısa zamanda bu güzel haberi sizlerde alın, sonuç bekleyenler de hepinizin pozitif sonuçlar alması duasıyla ❤️ Herkese hayırlı kandiller 🙏🏻

Bilmem başından beri o şekilde 😀herkesin vücut yapısı ihtiyacı farklı demek.
Evt galiba ben progestan dex sabah aksam estrofem gunde 3 defa coraspin gunde 1 kullaniyorum bana kagitda yazmis zaten progedtan dex 10.haftada birakilcak diye estrofem kalp atisi duyulunca birakilcak coraspin lekelenme yada kanama oldunda yazmis galiba coraspini kesmiycem heralde leke ve kanama olmazsa ilaclari bana erken birakdirmiyormu acaba kafama takildi

Bana 15 gün verdi bu sefeee doktor neden analamafım ilkinde 10. Gün yapmıştım 😄 sizin transfer ne zamandı ki benim 29. Daydı
Tamam işte benim de 29unda oldu transfer ordan aklımda kalmış 😀 bana 8i dedi ama yarın yapicam adet belirtilerim çok fazla. Duygusallık diz ağrısı bel ağrısı... 15 gün beklenmez ya canın çıkar😀

Evt galiba ben progestan dex sabah aksam estrofem gunde 3 defa coraspin gunde 1 kullaniyorum bana kagitda yazmis zaten progedtan dex 10.haftada birakilcak diye estrofem kalp atisi duyulunca birakilcak coraspin lekelenme yada kanama oldunda yazmis galiba coraspini kesmiycem heralde leke ve kanama olmazsa ilaclari bana erken birakdirmiyormu acaba kafama takildi
Ben şuanda 6+2 haftalık oldum ilaçları bıraktırcağı zaman 7 buçuk hafta filan olucak o da hepsi değil estrofem ve prednol bırakılcakmış. Yani inan süreçle ilgili çok bilgim yok çok da araştırmadım. Sadece doktor ne derse onu yapıyorum. Çok sorgulamak da bazen strese neden oluyo. Yaş faktörü, vücut yapısı gibi gibi birçok sebep vardır ilaçlarla ilgili. Doktorun güven veriyorsa bence kafana takma. 😊

Kızlar bu arada şişkinlik yaşayan var mı aranızda, bugün doktora sormayı unuttum. Yarın mesaj atıcam ama size de sormak istedim. Gün içerisinde bazen çok şişkinlik yaşıyorum sonra geçiyo. 1 buçuk aydır Kortizon ilacı kullanıyorum onun mu etkisi bilemiyorum.

Kızlar merhaba tekrar herkesin kandili mübarek olsun❤️ benim bugün 10. Günüm pazar test yapıcam kasık altına doğru zonklama ve ağrım var bugün normal mi acaba böyle olan var mı

Seninle herseyimiz aynı. Pazartesiyi beklicek misin gerçekten 😀belirtilerin nasil
Evet pazartesi gününe kadar bekleyeceğim canım. Bu 3. denemem yine olumsuz olacak diye korkuyorum 😦
Transferin ilk 3 günü kasık bel ağrısı ve gaz sancısı vardı. Diğer günler yorulduğumda kasıklarımda batma oldu. Bugün yani 7. gün karnım şişti ve gaz sancısı yeniden başladı. Göğüslerimde dolgunluk ve ağrı hiç olmadı şimdilik. Sen ne durumdasın?

Bende 29unda yaptım bana da Salı günü test yap dediler sen nasıl hissediyorsun
Transferin ilk 3 günü kasık bel ağrısı ve gaz sancısı vardı. Diğer günler yorulduğumda kasıklarımda batma oldu. Bugün yani 7. gün karnım şişti ve gaz sancısı yeniden başladı. Göğüslerimde dolgunluk ve ağrı hiç olmadı şimdilik. Sen ne durumdasın?

7.güne kadar aynıyız ama 1-2 gündür adet sancıları yokluyor beni bazen şiddetleniyor bir tık özellikle sinirlendiğimde ve heyecanlandığımda oluyor. Onun dışında göğüslerimde Ağrı ve dolgunlar var duygusallık var ağlayınca rahatlıyorum ve çabuk sinirleniyorum bu ara ama nedense bende de olmayacak hissi var 😢

Evet geçen hafta tek keseydi bu hafta ikinci kesede göründü ama diğerinden küçük bebekte yolk sac da görüldü inşallah sağlıkla devam eder iki bebeğimde doğurmak kucağıma almak nasip olur çok farklı bir duygu şuan 3 kişiyim 😊😊😊
Ay canım benim kıyamam inşallah kuzum kucağına da alırsın allahın izniyle 🥰🥰👼👼🤲🤲🧿🧿

7.güne kadar aynıyız ama 1-2 gündür adet sancıları yokluyor beni bazen şiddetleniyor bir tık özellikle sinirlendiğimde ve heyecanlandığımda oluyor. Onun dışında göğüslerimde Ağrı ve dolgunlar var duygusallık var ağlayınca rahatlıyorum ve çabuk sinirleniyorum bu ara ama nedense bende de olmayacak hissi var 😢
Hayırlısı Allah’tan arkadaşım. Üzerimizdeki baskı ve stres kullandığımız ilaçlar bizi çok etkiliyor. Ben stresten durduğum yerde duramıyorum artık. Allah hepimize yardım etsin inşallah 🙏

X