2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar 💃💃💃💃💃
Bu gün elhamdülillah kalp atışını duyduk 6+1 olarak söyledi

Geçen hafta tek kese görüldü bu hafta 2 kese biri diğerinden büyük
Küçük olanda yolk sac ve bebek görüldü ama kalp atışı daha belli değildi 10 gün sonraya tekrar 2. Bebeğimin kalp atışı için gideceğim
Tüp bebekte böyle olabiliyor mu acaba ikiside aynı anda transfer edildi ve 5. Gün embriyosuydu
Aralarında bir kaç gün var galiba
💃💃💃💃 yaaaaa MAŞALLAH önce tek mi görülmüştü acaba diğeri sonra mi tuttu 👼👼❤❤🧿🧿 ya resmi varsa paylaşır mısın canım istersen tabiki ben bunları duydukça çok heyecan yapıyorum

Çok erken değil mi kan vermek için.Hastane kan testi için 11.gün veya 12.gün çağırıyo. Neden erken yapıp böyle bi duruma düşürdünüz kendinizi. Hadi meraktan evde idrar testini anlarımda. Valla kan testi vermek büyük bi cesaret. Ben bu cesarete hiç sahip olamadım. Ben Hep evde erken tarihlerde idrar testi yapıp bekledim. Olan oldu bekleyin desek içiniz içinizi yiyecek inşallah değerler artar da pozitif olur. Tüp bebek Olmazsa da eğer bi daha denersiniz.
Sağolun yapanları görünce umutlandım ilk olunca insan duramıyor işte hastaneden aradılar ilaçlara davam edin dediler

Ya çok erken değil miydi kan testi için kaçıncı gundesin 😳
6.günüm evde negatif çıktı sonra kan verip iyice negatifle yüzleşmek istedim bide bir kaç kişi kanda az da olsa değer gördüğünü okudum sanırım hastaneye haber verdim ilaçlara devam edin gününüz de yinele dediler

💃💃💃💃 yaaaaa MAŞALLAH önce tek mi görülmüştü acaba diğeri sonra mi tuttu 👼👼❤❤🧿🧿 ya resmi varsa paylaşır mısın canım istersen tabiki ben bunları duydukça çok heyecan yapıyorum
Evet geçen hafta tek keseydi bu hafta ikinci kesede göründü ama diğerinden küçük bebekte yolk sac da görüldü inşallah sağlıkla devam eder iki bebeğimde doğurmak kucağıma almak nasip olur çok farklı bir duygu şuan 3 kişiyim 😊😊😊

Bak küçük olan zaten belli alt 2 foto büyük olana ait

Eklentiler

• 17123267327845039689405414492594.jpg
    17123267327845039689405414492594.jpg
    118,9 KB · Görüntüleme: 63
X