2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Tamam işte benim de 29unda oldu transfer ordan aklımda kalmış 😀 bana 8i dedi ama yarın yapicam adet belirtilerim çok fazla. Duygusallık diz ağrısı bel ağrısı... 15 gün beklenmez ya canın çıkar😀
Benimde arada adet belirtilerim yokluyor kasıklarım ağrıyo bir bakıyorum göğüslerim şişiyor ilaçların etkisi mi adetin etkisi mi yoksa gebelik mi herşey birbirine karıştı haliyle bünyem de hangisine tepki verdiğini anlamıyor artık o yüzden günümü bekliycem inşallah sizin olumlu olur birisi daha var 3. Müz aynı gün onunda testi pazartesi ☺️ H Htc1059

Benimde arada adet belirtilerim yokluyor kasıklarım ağrıyo bir bakıyorum göğüslerim şişiyor ilaçların etkisi mi adetin etkisi mi yoksa gebelik mi herşey birbirine karıştı haliyle bünyem de hangisine tepki verdiğini anlamıyor artık o yüzden günümü bekliycem inşallah sizin olumlu olur birisi daha var 3. Müz aynı gün onunda testi pazartesi ☺️ H Htc1059
sevgiiiiii3 sevgiiiiii3 arkadaşımız var bir de bizimle aynı gün🤗
Amin inşallah ama bayramdan sonra benim ☺️
Cumartesi deyince hemen yarın zannettim🤔

Evet pazartesi gününe kadar bekleyeceğim canım. Bu 3. denemem yine olumsuz olacak diye korkuyorum 😦
Transferin ilk 3 günü kasık bel ağrısı ve gaz sancısı vardı. Diğer günler yorulduğumda kasıklarımda batma oldu. Bugün yani 7. gün karnım şişti ve gaz sancısı yeniden başladı. Göğüslerimde dolgunluk ve ağrı hiç olmadı şimdilik. Sen ne durumdasın?
Bende regl belirtileri var gerginlik duygusallık bel ağrısı ama umarım değildir umarım yüzümüz güler 🙏sonuçtan çok korkuyorum ama yarın test yapicam . Yapıyım demi ?

Bende regl belirtileri var gerginlik duygusallık bel ağrısı ama umarım değildir umarım yüzümüz güler 🙏sonuçtan çok korkuyorum ama yarın test yapicam . Yapıyım demi ?
Bence yapma arkadaşım. Gününü bekle o strese şimdiden girme. Zaten zorlu süreçlerden geçiyoruz. Dengeli beslenme ve stresi azaltma çok önemli bu dönemde👍

X