2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Pozitif olan kızlar hep belirti gördünüz mü. Benim 9. Günüm hiçbir belirtim yok. Sadece akşamları biraz belim ağrıyor bide gaz problemim var o kadar. Bel ağrısı psikolojik de olabilir bilemiyorum
Bünyeden bünyeye değişir o canım hiç belirti olmayanda var tüm belirtiler görüp olumsuz olan da var bence belirtilere çok takmamaya çalış Allah’ın izniyle güzel haberler vermen nasip olsun

Amin çok sağol desteğin için

Kızlar merhaba
Ben dün transferimi oldum hayırlısıyla. Bu 3. denemeydi doğal siklusla yaptı doktorum. Transfer sonrası Duphaston ve folik asit yazdı yalnızca.
Sizler nasılsınız? Listeye baktım gebelik haberi alan arkadaşlarıma hayırlı olsun
Gebelik için yeniden hazırlanacak arkadaşlarıma da güç kuvvet diliyorum

Mübarek Kadir gecesi inşallah güm güm seslerini duyarız benim de kasık ağrım oluyor kendimi normal diye sakinleştiriyorum işte

merhabalar, evet olabilir iki tane kimyasal gebelik geçirdim biri dogal biri transferle.. suan ikinci transferimi oldum sonuc bekliyorum
Sonucu be zaman öğreneceksin inşallah bu sefer olur benimde ikinci transfer rabbim bu ayda yüzümüzü güldürsün inşallah. Hatta eşime diyorum ki bu sefer tutarsa adını ya ramazan yada bayram koyalım diyorum isim derdine bile düştük biz

Evet kırmızı kırmızı noktalar küçüklü büyüklü doktora söylemek de hiç aklıma gelmedi açıkçası ciddi boyutta görmüyorum sanırım o yüzden yani toplasam 5 6 tane var

amiiiiinn emeklerimizi boşa cıkarmasın bayram sevincimiz ikiye katlanır inşallah 1 nisan test günüm ama iş yerinde ögrenmek istemıyorum yarın kan verecegım bi tarafım umutlu bi tarafım umutsuz oyle arada gidip geliyorum.. ramazan bayram çook iyiii siz ne zaman transfer oldunuz kaçıncı gününüz

Arkadaşlar olumsuz olduktan sonra ne kadar ara verip tekrar transfer tavsiye ediliyor biliyor musunuz?

Ben dün transfer oldum test günüm 15 gün sonra 5. Gün emb

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…