2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim de 3. Gün embriyosu bugün gece test yaptım negatif çıktı

Arkadaşlar merhaba transfer sonrası 3.-4. Gün test yapmayın hatta ilk 3-4 gün belirti derdine de düşmeyin min 8. Günden önce test yapmayın kendinizi strese sokmaktan başka bişey değil bu. Kendinizi rahat bırakın hayallerinize odaklanın pozitif düşünün o sizi bulur bu arada ilk 3-4 gün bariz belirtilerim olmadı şuan ikizlere hamileyim dün çok şükür kalp atışlarını duydum dilerim sizlerde hepiniz bu güzel duyguyu en kısa zamanda çok fazla süreciniz uzamadan yaşarsınız bu yolda emek veren herkes dualarımda

Ay darısı başımıza inşallah.Sağlıkla gelsin minişlerin

MAŞALLAH allah'ım kucağına almayı nasip etsin inşallah peki sende ne gibi belirtiler yaşadın canım yada yaşamadın biraz anlatabilir misin rica etsem

B
MAŞALLAH allah'ım kucağına almayı nasip etsin inşallah peki sende ne gibi belirtiler yaşadın canım yada yaşamadın biraz anlatabilir misin rica etsem
Amin hepimiz inşallah sağlıkla evlat sahibi oluruz bende lekelenme herkesçe duyulan yerleşme kanaması mevzusu hiç olmadı. Göğüs hassasiyeti hiç olmadı. 5. Günden sonra geceleri uykum bölünüp sık idrara cıktım, ağız kuruluğu oldu, çok hafif kasıklarımda regl olacak gibi batma oldu, bel ağrım biraz oldu. Evde hareketsiz yatmadım hiç yürüyüs yaparken her zaman yürüdüğüm güzergahta daha çabuk yorulmaya başladım. Bunlar oldu ilk 12 gün ama coğu4.-5. Gün sonrası başladı. Şuan koku hassasiyeti, mide bulantısı, bazı yiyeceklerden tiksinme, halsizlik vs başladı şuan 6 haftalık oldum

Çok teşekkür ederim canım sağlıklı bir sürecin olur inşallah bizleride dualarında eksik etme inşallah

Merhabalar dün kan verdim canim oda negatif

Transfer bgununu saymazsak bugün 9canin ama birşey değişmez

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kaçıncı gün embriyosu ve ilk değeriniz kaçtı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…