2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet kırmızı kırmızı noktalar küçüklü büyüklü doktora söylemek de hiç aklıma gelmedi açıkçası ciddi boyutta görmüyorum sanırım o yüzden yani toplasam 5 6 tane var
Benim baya yayıldı ya kollarım ve bacaklarım haric sadece şuan bol bol kremliyorum bakalım. Progestanlar yapabiliyormuş

Kızlar bu fitilleri koymak için eldiven kullanıyorsanız nasıl eldiven kullanıyosunuz? Bugün eşime aldırdım bende ama pudralıymış üstündede steril değildir yazıyo. Kutuyu açınca farkettim bende bu kullanılırmı ?

Sağol canım Allah razı olsun Senin değerin de çok iyi 1500 üstünde kese görünüyor dedi doktorum benim de öylelikle görmüştük hepsi bi aşama aslında heyecan bitmiyor hiç
canım 1500 üstünde yine vajinadan mı görünüyor kese

ben mavi eldiven kullanıyorum canım pudrasız ama üzeeine hiç dikkat etmedim steril mi değil mi

ben mavi eldiven kullanıyorum canım pudrasız ama üzeeine hiç dikkat etmedim steril mi değil mi
Keşke almasaydık ya bunu hiç aklıma gelmedi bu tarz bişey 100lü paket bide kalcak elimizde pudralı oluncada içim el vermedi bide o yazıyı görünce

Keşke almasaydık ya bunu hiç aklıma gelmedi bu tarz bişey 100lü paket bide kalcak elimizde pudralı oluncada içim el vermedi bide o yazıyı görünce
pudralı kullanılmaması mı gerekiyormuş eczaneden aldıysan canım belki değiştirebilirler bi sor istersen fiş falan duruyorsa

pudralı kullanılmaması mı gerekiyormuş eczaneden aldıysan canım belki değiştirebilirler bi sor istersen fiş falan duruyorsa
Bilmiyorumki kullanılıp kullanılmadığını ama benim için el vermedi nedenee açtımki kutuyu canım artık almazlar geri açmadan farketseydim keşke

Merhaba bende bugün ohss olduğunu öğrendim, ama hep hayatı tehdit eden durum diyorlar çok endişeliyim üstelik gebelik de pozitif çıktı çok korkuyorum polikistik de var geçer mi sizce ?

Dun aksam kasıklarıma kramp girdi resmen anlık oldu ve geçti. Bugün de 5.günüm öğle vakti açık pembe kahve arası akıntım geldi. Ama yine de emin olamıyorum, tüm belirtilerimi yaşayıp negatif sonuç alanlarda var. Sabırla bekliyorum:)

Arkadaşlar aranızda bu süreçte uyurken ya da uykuya dalarken sıçrayanlar var mı? Ya da hiç böyle bişey duydunuz mu ?
Benim başıma geldi canım normalde bukadar sık olmazdı ama transferden sonra sık sık olmaya başladı.
Rahim ister istemez kasılıyor ve rahatsız oluyorum.Birde sabahları uyanınca rahmimi kastığım oluyor istemsizce farkına varınca düzeltiyorum kendimi garip yani

Ya bende daha önce yoktu transferden sonra bariz bi şekilde uykuya dalarken sıçrıyordum ve maalesef kimyasal oldu…acaba bi alakası var mı diye düşünmüyor değilim sizce neden oluyor böyle

Ya bende daha önce yoktu transferden sonra bariz bi şekilde uykuya dalarken sıçrıyordum ve maalesef kimyasal oldu…acaba bi alakası var mı diye düşünmüyor değilim sizce neden oluyor böyle
Kimyasal olmasının bununla alakası yok canım.
Transferden sonra stresliyiz ve diken üzerindeyiz aman bişiy olmasın diye temkinliyiz ben biraz ona yoruyorum.

İnşallah sağlıklı şekilde hamile kalırsın üzülme vardır bunda da bir hayır

Kimyasal olmasının bununla alakası yok canım.
Transferden sonra stresliyiz ve diken üzerindeyiz aman bişiy olmasın diye temkinliyiz ben biraz ona yoruyorum.
Aynen haklısınız ama insan düşünmeden edemiyor çok garip uykuya dalarken aniden sıçrıyordum ve sanki
Bi yerden düşüyor gibi çok tuhaftı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…